FIFA Online 4 için ekran karti önerisi

Arkadaşlar verdiğiniz bilgilerden ötürü hepinize çok teşekkür ederim. Aydınlattınız beni.
2 GB daha iyi çünkü ekran kartı daha fazla yük kaldırabiliyor bu da performansı arttırıyor tabii ki.
Hocam son birşey sormak istiyorum. Yanlış adım atmamak için. Bu alacağım r7 ekran kartı benim bilgisayarımla uyumlu mudur.
Arkadaşlar msi r7 240 2gb satan arkadaş başka birine sattım diyor. Bulunduğum bölgede başka yok malesef. Ancak asus r7 240 2 gb buldum. Bunun performansı nasıldır ?

Aynı MSI yazınca modelini belirtiyor.
Arkadaşlar msi r7 240 2gb satan arkadaş başka birine sattım diyor. Bulunduğum bölgede başka yok malesef. Ancak asus r7 240 2 gb buldum. Fiyatına 350 TL diyor. Bunun performansı nasıldır ?
Arkadaşlar msi r7 240 2gb satan arkadaş başka birine sattım diyor. Bulunduğum bölgede başka yok malesef. Ancak asus r7 240 2 gb buldum. Bunun performansı nasıldır ?

Son düzenleme:
Arkadaşlar verdiğiniz bilgilerden ötürü hepinize çok teşekkür ederim. Aydınlattınız beni.

Hocam son bir şey sormak istiyorum. Yanlış adım atmamak için. Bu alacağım R7 ekran kartı benim bilgisayarımla uyumlu mudur?
Arkadaşlar MSI R7 240 2 GB satan arkadaş başka birine sattım diyor. Bulunduğum bölgede başka yok maalesef. Ancak ASUS R7 240 2 GB buldum. Bunun performansı nasıldır?

Arkadaşlar MSI R7 240 2 GB satan arkadaş başka birine sattım diyor. Bulunduğum bölgede başka yok maalesef. Ancak ASUS R7 240 2 GB buldum. Fiyatına 350 TL diyor. Bunun performansı nasıldır?

Arkadaşlar MSI R7 240 2 GB satan arkadaş başka birine sattım diyor. Bulunduğum bölgede başka yok maalesef. Ancak ASUS R7 240 2 GB buldum. Bunun performansı nasıldır?

Üreticilerden kaynaklı performans farkı olmaz. Kartın durumu performans farkı yaratır.

Hocam son bir şey sormak istiyorum. Yanlış adım atmamak için. Bu alacağım R7 ekran kartı benim bilgisayarımla uyumlu mudur?

Arkadaşlar MSI R7 240 2 GB satan arkadaş başka birine sattım diyor. Bulunduğum bölgede başka yok maalesef. Ancak ASUS R7 240 2 GB buldum. Fiyatına 350 TL diyor. Bunun performansı nasıldır?

İyidir hocam onunda performansı bilgisayarınız destekler derken? İşlemciniz ekran kartını besleyebildiği sürece benim bildiğim sorun yok.

Geri
Yukarı