FIFA oyunları nasıl kırılamıyor?

Kırılmış sayılır. Nintendo oyunlarını oynatan bir emülatöre(?) Fifa 23 dosyalarını atıp ayarlamalar yaparsanız açılıyor.(Dosyalar İnternette Mevcut, Fifa22 ile denemiştim.)

Kırılmış sayılır. Nintendo oyunlarını oynatan bir emülatöre(?) FIFA 23 dosyalarını atıp ayarlamalar yaparsanız açılıyor.(dosyalar internette mevcut, FIFA22 ile denemiştim.)

Dosyaları ne diye aratırsak çıkar.

Online giriş istiyor büyük ihtimalle o yüzdendir. CoD: MW ı ve II de aynı şekil Online istiyor o yüzden kırılamıyorlar.

Hem F1 2022 kırılmış şimdi fark ettim oda internetli oyun değil miydi

Son düzenleme:
Dosyaları ne diye aratırsak çıkar.

Hem F1 2022 kırılmış şimdi fark ettim oda internetli oyun değil miydi
Dostum her internet isteyen oyun kırılmıyor diye bir kaide yok. İnternet bağlantısı isteyen oyunlar kırıldı daha önce. Ama tabiki EA Crack gruplarına para veriyor vs. tamamen palavra. EA ayrıca bir önem veriyor olsa gerek, ayrıca sadece FIFA 23 değil, önceki senelerden de kırılmayan fifalar var. Ki zaten aslında EA'nın şuanda para vermesi gereken tek Cracker Empress, onun dışında kırabilen yok zaten. O da ne kadar para düşkünü gibi dursa da kitlesi ve bağışlardan dolayı bunu yapmaz.

Dostum her internet isteyen oyun kırılmıyor diye bir kaide yok. İnternet bağlantısı isteyen oyunlar kırıldı daha önce. Ama tabiki EA Crack gruplarına para veriyor vs. tamamen palavra. EA ayrıca bir önem veriyor olsa gerek, ayrıca sadece FIFA 23 değil, önceki senelerden de kırılmayan fifalar var. Ki zaten aslında EA'nın şuanda para vermesi gereken tek Cracker Empress, onun dışında kırabilen yok zaten. O da ne kadar para düşkünü gibi dursa da kitlesi ve bağışlardan dolayı bunu yapmaz.
teşekkürler yorumun iiçin

Valla bende anlamadım hocam Cod oyunları da kırılmıyor artık. 5 saatlik oyuna da 1300 lira veremem arkadaşlar kusura bakmayın.
Hocam her oyun konusunda gelip korsan övüyorsunuz.
Tamam yapmanıza bir şey diyemem ama bu kadar pişkinlik fazla değil mi?
Ben böyle bir şey yapsam rahat rahat söyleyemezdim.

Denuvo anti-tamper korumasına sahip oyunları şu an kırabilen tek kişi var o da empress. Kırılamıyor değil kırmıyorlar çünkü oyuncu kitlesi Online Ultimate Team için oynuyor bu oyunu. Offline için niye uğraşsın ki?
Denuvo'nun zor olmasının sebebi oyunun herhangi bir işleminde anti-tamper kodunu spamlaması. Bir çok kullanıcı Denuvo sevmiyor bu yüzden bir de Kernel bazında koruma sağlıyordu sanırsam yetki alıp. Bazı oyunlarda görmüşsünüzdür örneğin Resident Evil Village Denuvo sebebiyle oyun içi yapılan bazı eylemlerde donukluk yapıyordu vs. vs.

Edit: Denuvo'nun kendi içinde sürümleri de mevcut daha eski sürümler daha çabuk kırılmaya meyilliyken daha yeni sürümler çabuk kırılmıyor gördüğüm kadarıyla.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı