FIFA ve PES için gamepad önerisi

byr3xowa

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
FIFA 23 ve PES 21 oynuyorum ve kol almak istiyorum. Bendeki kol eski ve bayağı çakma.
Xbox veya PS fark etmez.
Bütçem 1k.

Son düzenleme:
Yeni bir hesap açıp alabilirsiniz.

Yeni hesaplara tanımlanan 130 TL kupon ile 1250 TL gibi bir fiyata denk geliyor. Bütçe artmana kesinlikle değer.

Biraz zorlarsam alabilirim ne kadar götürür?

Biraz zorlarsam alabilirim ne kadar götürür?
Uzun süreler götürür merak etme.

Bir ürüne ömür biçemeyiz senin kullanışına vb etkenlere de bağlı ömrünün ne kadar olacağı. Benim tahminim adamakıllı kullanılırsa en az 2 yıl gider.

Uzun süreler götürür merak etme.

Bir ürüne ömür biçemeyiz senin kullanışına vb etkenlere de bağlı ömrünün ne kadar olacağı. Benim tahminim adamakıllı kullanılırsa en az 2 yıl gider.

İndirim ne zaman gidiyor gözüküyor mu bu hafta almayı düşünüyorum.

İndirim ne zaman gidiyor gözüküyor mu bu hafta almayı düşünüyorum.
Fiyatı hep aynı hocam. Temizinden bi 3 haftadır böyle fiyatı. 8.nesil Xbox Gamepad kalitesinde denilebilir. Parasını sonuna kadar hak ediyor.

Logitech F310 önerebilirim. 700₺ civarındaydı en son. Yukarıdaki linkte yanlış bilmiyorsam yurt dışı kaynaklı bir kargo süreci olacak. Garanti vb. konularda nasıl yardımcı olurlar bilemem.

Logitech F310 önerebilirim. 700₺ civarındaydı en son. Yukarıdaki linkte yanlış bilmiyorsam yurt dışı kaynaklı bir kargo süreci olacak. Garanti vb. konularda nasıl yardımcı olurlar bilemem.

Bu bütçede F310 ile F710 alınmaz. Ortalama 10-15 gün içerisinde elinde oluyor ürün. Bir sorun olduğunda da iletişime geçiyorsun yardımcı oluyorlar.

Geri
Yukarı