Satılık FIFA21 15 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

reddline

Hectopat
Makaleler
18
Selamlar arkadaşlar.
Yaklaşık 4 aydır forumda oyun satışı yapmaktayım.
Oldukça referansım mevcutttur.
Oyunun fiyatı 15 TL'dir. ( Many Computers vb. hatalar almazsınız.)

Ödeme yöntemleri : Tosla, Papara, İninal, Steam cüzdan, CSGO Skin.

İletişim Bilgileri ve daha başka sorularınız için :

Kurulumu nasıl yapıyoruz ?
1- İletişime geçip bu forumu okuduktan sonra alacaksanız oyun dosyası istiyorsunuz.
2- Bu dosyayı size attıktan sonra indirdiğiniz zaman haber veriyorsunuz.
3- Anydesk ve Origini kuruyorsunuz. Anydesk ID atıyorsunuz ve gerisini ben tamamlıyorum.
4- Kurulum ve aktivasyon tamamlandıktan sonra oyunun açıldığını görecekseniz.
5- Ardından para ödemesi alacağım. Size E-Posta ve şifre vereceğim.
(İlk önce ödeme almama sebebim hem güven açısından hem de oyun açılmama vs durumunda karşı tarafa ayıp olmaması için.)

Şartlar :
- Anydesk ile bağlantı kurup kurulumu ben yapmak zorundayım. Neden derseniz bazen hatalar çıkabiliyor.
Bu hataları gözümle görüp kendim düzeltmeyi istiyorum. 4 aydır böyle satış yaptım ve bir sıkıntısını görmedim.
- Kurulumu ben yapsam diye ısrar etmeyin. Bir sürü işlem olduğu için ek olarak fazla kişi yazdığı için herkese anlatmakla hem benim için zor olur hem sizin için. Anlayışınız için teşekkürler.
- Kendi Origin hesabınız varsa o hesaba daha girmemek zorundasınız. Çünkü diğer hesaba aktivasyon yapacağım için
sadece benim verdiğim hesaba giriş yapacaksınız.

Önemli notlar :
- Genellikle Türkçe dil mevcuttur.
- FIFA tekli olarak satılmaktadır.

Bu şartları kabul ediyorsanız lütfen satın alınız.
Herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınıza garanti veriyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 15 TL verip kalıcı mı oluyor?
Evet hocam sınırsız sıkıntısız şekilde oynuyorsunuz. Gerekli aktivasyonları yapıyorum. Windows update yapmadığınız sürece sıkıntı yok ömür boyu garantili. 2 buçuk aydır satış yapmaktayım.

Evet hocam sınırsız sıkıntısız şekilde oynuyorsunuz. Gerekli aktivasyonları yapıyorum. Windows Update yapmadığınız sürece sıkıntı yok ömür boyu garantili. 2 buçuk aydır satış yapmaktayım.

Hocam almayı düşünüyorum, Online fut oynanıyor mu? Oynanmamasi cok sorun değil zaten genelde kariyer yapıyorum, bir de benim için kariyer yaptığım için Türkçe olması önemli, Türkçe olan garanti hesap vermeniz mümkün mü, ekstra bir ücret verebilirim bunun için.

Hocam almayı düşünüyorum, Online fut oynanıyor mu? Oynanmamasi cok sorun değil zaten genelde kariyer yapıyorum, bir de benim için kariyer yaptığım için Türkçe olması önemli, Türkçe olan garanti hesap vermeniz mümkün mü, ekstra bir ücret verebilirim bunun için.
Sadece Offline hocam. Daha detaylı bilgi için Whatsapp veya Telegramdan yazın konuşalım.

Stoklarimiz mevcuttur. Satışlar Whatsapp ve Telegram üzerinden devam ediyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı