Satılık FIFA21 15 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam merakımdan soruyorum Windows Update ile ne alakası var?
FIFA'nın güncelleme almaması lazım. Windows güncellemesi aldığında oyununuz güncelleme alır. Güncelleme aldığında aktivasyonunuz bozulur. Eğer Windows update yapmazsanız hesap şifresi değişse bile hesapta oynayabiliyorsunuz. 2.5 aydır satış yapıyorum hala sıkıntısız oynuyor müşterilerim. Ara sıra güncelleme yapan oldu tekrar aktivasyon yaptık.

Güncel satış devam etmektedir. İletişim bilgilerimiz ilk sayfa da mevcut. Whatsapp veya Telegram üzerinden hızlıca iletişime geçebilirsiniz.

FIFA'nın güncelleme almaması lazım. Windows güncellemesi aldığında oyununuz güncelleme alır. Güncelleme aldığında aktivasyonunuz bozulur.
Bunun mantıklı bir sebebi var mı? Windows Update neden EA / Origin içerisindeki bir uygulamayı güncelliyor?

Bunun mantıklı bir sebebi var mı? Windows Update neden EA / Origin içerisindeki bir uygulamayı güncelliyor?

Evet var. Oyunun bağlantısını komple kestiğimde Windows Update yapıldığında oyun veya Origin'e güncelleme gelmişse benim yaptığım ayarların bir anlamı kalmıyor. Derseniz ben uğraşmam sadece hesap verip gönderenler var onlardan alabilirsiniz. Ama her güncelleme geldiğinde many computers hatasi alırsınız. 3 aydir böyle satış yapıyorum bir sıkıntısı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendisi bağlayıp kurulumu tamamladı hızlı ve güvenilir satıcı tavsiye ederim.

Hocam bu yaptığınız ayarları nasıl kaldırıyoruz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı