Fifine H8 vs Fifine K669

• Konuyu başlatan Rub
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 901

Rub

Decipat
Daha fazla  
Oyun oynarken kullanabileceğim mikrofon arıyorum. Sadece oyun değil stüdyo işlerinde de kullanacağım. Fifine K669 kullanan arkadaşımdan sesi çok güzel geliyor. Ama kulaklık ihtiyacı da çekiyorum bir yandan. Ne diyorsunuz? Linkler:

Fifine H8

Fifine K669

Herhangi bir bütçe biçmedim kulaklık alacağıma karar verdiğim zaman. 1.000 TL'yi geçmesin. Ama bu mikrofonlar için zorlayabilirim.

Son düzenleme:
Oyun oynarken kullanabileceğim mikrofon arıyorum. Sadece oyun değil stüdyo işlerinde de kullanacağım. Fifine K669 kullanan arkadaşımdan sesi çok güzel geliyor. Ne diyorsunuz? Linkler:

Fifine H8

Fifine K669

Herhangi bir bütçe biçmedim kulaklık alacağıma karar verdiğim zaman. 1.000 TL'yi geçmesin. Ama bu mikrofonlar için zorlayabilirim.
Güzel duruyorlar ama mikrofonda sınır bütçeniz nedir?

Hocam dediğim gibi herhangi bir bütçe biçmedim. Kulaklık için 1.000 TL zorlarım fakat mikrofon kısmında sadece K669 için zorlayabilirim. Biraz pahalıymış.
Mikrofonda daha fazla çıkabilirsiniz diye anladım, yaptığınız iş profesyonel bi işse biraz daha zorlamanızı tavsiye ederim ancak başlangıç veya hobi içinse yeterli duruyorlar. 5000TL ye Sennheiser in profesyoneller için orta seviye mikrofonlar var, ilerlediğinizde bakabilirsiniz.

Mikrofonda daha fazla çıkabilirsiniz diye anladım, yaptığınız iş profesyonel bi işse biraz daha zorlamanızı tavsiye ederim ancak başlangıç veya hobi içinse yeterli duruyorlar. 5000TL ye Sennheiser in profesyoneller için orta seviye mikrofonlar var, ilerlediğinizde bakabilirsiniz.
Hocam profesyonel bir şeyler yapmayı düşünmüyorum. Kendi dalgamda takılacağım. Benim fantezim bu. Kendi sesimi kaydedip tekrar tekrar dinlemek. Akıl hastası demeyin lütfen.

Hocam profesyonel bir şeyler yapmayı düşünmüyorum. Kendi dalgamda takılacağım. Benim fantezim bu. Kendi sesimi kaydedip tekrar tekrar dinlemek. Akıl hastası demeyin lütfen.

Estağfrullah, bende yaklaşık 1 senedir kulaklıklara meraklıyım, orta derecede hobi kulaklıkları(müzik kulaklıkları) alıyorum elimden geldiğince. Şu an Sennheiser HD350BT ve Buds 2 Pro kullanıyorum, oyun için elbette olmadıklarından Razer'a yöneliyorum, belki bilirsiniz kulaklıkların dış mikrofon olayını, sesi/müziği rezil ediyorlar diye. Yakın zamanda da Momentum modellerine bakıyorum, ikna edebilirsem ailemi bitane Momentum 3 istiyorum.

K669B epey bir zamlansa da hala iyi bir mikrofon. Bu bütçede Fifine mikrofonlar üzmez, kulaklık hakkında yorum yapamayacağım.

Kulaklık bu bantta ortalama sayılır, elbette 1500TL'ye kişisel kanaatimde bir müzik kulaklığından bir şey beklenmez, müzik kulaklıkları için en azından bant 2250TL civarından başlar.

Yardımlarınız için saolun varolun fakat ondan önce mouse işini halletmem lazım. SteelSeries Prime Mini alacağım. Almak için çalışacağım safhada K669'un fiyatı artar mı?

1 gün falan çalışacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı