Figürlere İlgisi Olan Var mı ?

Asya Ay

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sosyal'de daha önce anime kültürüne ilgi duyan bir kaç kişiye rastlamıştım. Bu animeler ile ilgili olan figürlere sempatisi olan, koleksiyonunu yapan var mı ? :)
Koleksiyonlarımızı burada paylaşabiliriz diye düşünüyorum, maksat eğlence olsun. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Fate serisi hayranıyım. Fakat maalesef ülkemiz şartlarında bu figürlere sahip olmak çok zor ve pahalı. Mangalarını, Type-Moon extra bilgilendirmelerini ve oyunlarını bir şekilde satın alabiliyorum ama figürler gerçekten çok ama çok zor...

Ben Fate serisi hayranıyım. Fakat maalesef ülkemiz şartlarında bu figürlere sahip olmak çok zor ve pahalı. Mangalarını, Type-Moon extra bilgilendirmelerini ve oyunlarını bir şekilde satın alabiliyorum ama figürler gerçekten çok ama çok zor...
Fate serisine benimde özel ilgim var. :) Figürleri aliexpress.com'dan getirtebilirsiniz. Şahsen ben sürekli getirtiyorum. Fate serisinden sadece Saber'in swimsuit temalı figürü var. En kısa zamanda fotoğraflarını atacağım koleksiyonumun. :)

Figür almayı düşünüyorsanız yardımcı olabilirim, gayet basit.

Kesinlikle alacağım ama alırsam ilgimin azalacağından korkuyorum. Kendim Saber'in ve Sasaki KOJIRO'nun posterini yapacağım. Şimdilik hedefim bu. Fate'de en sevdiğim şey, sadece animeyi izliyorsan hikayenin 10/3'ünü biliyorsun. Her karakterin ayrı bir hikayesi ve her NP'ın bilmediğimiz farklı özellikleri var. Beni gerçekten kendine hayran bıraktı doğrusu.

Kesinlikle alacağım ama alırsam ilgimin azalacağından korkuyorum. Kendim Saber'in ve Sasaki KOJIRO'nun posterini yapacağım. Şimdilik hedefim bu. Fate'de en sevdiğim şey, sadece animeyi izliyorsan hikayenin 10/3'ünü biliyorsun. Her karakterin ayrı bir hikayesi ve her NP'ın bilmediğimiz farklı özellikleri var. Beni gerçekten kendine hayran bıraktı doğrusu.
Evet, hepsi gerçekten tarihten alıntı karakterler. Hele ki Kiritsugu denen kişiye hayranım. :rolleyes:
Alacağınız vakit etiketlemeniz yeterli, her şekilde yardımcı olacağım.

Stay. Animeyi izlediysen sadece, bunu söylemiyorlar fakat Lancer ölmeden bir süre önce kendi oğlunu öldürüyor. Mangada ise "Yaşadığım berbar hayatta iyi olan tek şeyi öldürdüm. Onu geri kazanmak için bu tek şansım" gibi bir şey dediğini hatırlıyorum. Çok üzüldüm adama ya. Sonra hikayesini araştırdım Type-Moon'dan. Adam oğlunu öldürüp Gae-Bolg'u yerin altına gömüyor ve hayatı boyunca bunun pişmanlığı ile yaşıyor. Manga'ya bunu yansıtmaları çok güzel.

Stay. Animeyi izlediysen sadece, bunu söylemiyorlar fakat Lancer ölmeden bir süre önce kendi oğlunu öldürüyor. Mangada ise "Yaşadığım berbar hayatta iyi olan tek şeyi öldürdüm. Onu geri kazanmak için bu tek şansım" gibi bir şey dediğini hatırlıyorum. Çok üzüldüm adama ya. Sonra hikayesini araştırdım Type-Moon'dan. Adam oğlunu öldürüp Gae-Bolg'u yerin altına gömüyor ve hayatı boyunca bunun pişmanlığı ile yaşıyor. Manga'ya bunu yansıtmaları çok güzel.
Her karakterin farklı bir hikayesi var, gerçekten çok etkileyici bir seri. Anlattığınız hikaye hakkında ise hiçbir fikrim yoktu, şimdi üzüldüm biraz. :hasta:

Fate serisinden bir tek bu var elimde. :eek: Siteyi incelemenizi tavsiye ederim, bir sürü farklı model bulunuyor.
Tahmini Teslimat Zamanı

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı