Figürlere İlgisi Olan Var mı ?

Bende kardeşimle birlikte Star Wars, DC ve Marvel figürleri topluyoruz. Ayrıyeten babamın 1:18 model araba koleksiyonu var, bir ara bende merak salmıştım ama biraz pahalı.

Dosya Ekleri

• baboefefefe.jpg
    baboefefefe.jpg
    790 KB · Görüntüleme: 153
  • dasdsada.jpg
    dasdsada.jpg
    731,5 KB · Görüntüleme: 162
  • dddddd.jpg
    dddddd.jpg
    829 KB · Görüntüleme: 171
  • dsdsadsd.jpg
    dsdsadsd.jpg
    784,9 KB · Görüntüleme: 160
  • wqwdas.jpg
    wqwdas.jpg
    784,9 KB · Görüntüleme: 170
Ben daha çok swimsuit modeller topluyorum. Sebebiyse fiyatı uygun olmasına rağmen kalitenin çok yüksek olması. Aliexpress.com 'da bahsettiğiniz oyunların çoğunun figürleri ve farklı cosplay ürünleri mevcut. İncelemenizi tavsiye ederim.
--

Buda benim koleksiyonum. :)
IMG_2741 (2700 x 2025).jpg IMG_2742 (2700 x 2025).jpg IMG_2743 (2600 x 1950).jpg IMG_2744 (2700 x 2025).jpg IMG_2745 (2900 x 2175).jpg
@JaroxJamaica Hepsi aliexpress.com 'dan temin edildi. :)

Assasin's Creed figürleri bulabilirsem alacağım. Serinin hardcore fani değilim ama karakterler çok havalı.
Benimde var da animelere degil. Oyun figürlerine var. Hitmane bayiliyorum fakat pahali. Belki yeni cikacak oyunun exclusive paketini alabilirim.

Hocam ben de Hitman hayranıyim. Aralıkta gelecek yeni oyun PC almamin sebeplerinden. Şöyle figür veren " Bilmemne Edition " falan gelirse mutlaka alırım.

Assasin's Creed figürleri bulabilirsem alacağım. Serinin hardcore fani değilim ama karakterler çok havalı.

Hocam ben de Hitman hayranıyim. Aralıkta gelecek yeni oyun PC almamin sebeplerinden. Şöyle figür veren " Bilmemne Edition " falan gelirse mutlaka alırım.
Aynı şekilde düşünüyorum. Assassin's Creed karakterlerinin hepsinin ayrı bir havası var. :p

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı