Filenin Sultanları Avrupa Voleybol Şampiyonasına veda etti

Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası Yarı Finali'nde Sırbistan'a 3-1 mağlup olduk.
Bronz madalya için Hollanda-İtalya karşılaşmasını bekleyeceğiz.

Türkiye 1-3 Boskovic desek yalan olmaz, Boskovic dinlene dinlene yendi bizi. Çok hata yaptığımızı düşünüyorum, son sette oyunu bıraktık zaten.

IMG_20210903_202211.jpg

Güzel maçtı . Bir de sanki son setlere doğru elleri ayakları dolaşmaya başladı gibi geldi bana. Sağlık olsun en azından bizim sucuklar gibi 0 çekmediler.

Balon diyenler kendilerinin şu hayatta saatlerce sandalye üzerinde oturmaktan başka ne başarıları var merak ediyorum. Hemen hemen set vermeden yarı finale kadar çıktılar, hayır bunu diyenlerin sporla gram alakası da yok, sadece boş yorum atmaya birilerine karşı olup, göze batma dışında bir halta yaradıkları da yok. Bu zihniyetteki insanlar ile bu ülke zaten zor gider, gitmiyor da.

Diğer tarafa düşseydik finale çıkardık, olimpiyat 3.sü Sırbistan, yapacak bir şey yok.

İlk set harbiden çok heyecanlı geçti. Onun dışında Boskovic olmasa kesinlikle maçı kazanabilme ihtimalimiz %70 artardı diye düşünüyorum. Kadın resmen erkek gibi oynadı.

Geri
Yukarı