Filistin iddiaları hakkındaki video doğru mu?

Ben yalancılıktan bahsediyorum. Konuyu saptırmayın. 1 günde her şey değişmiş. 🤣 🤣 🤣
Biz kendimizi böyle tanımlıyoruz. Çağa göre yorumlayacaksın. Bize yapılanlardan bahsettim. Bize o kadar ergenekon, balyoz yaptılar. Değerlerimize hakaret edenlere iş verdiler, torpil yaptılar. Hak ettiğimiz yerde olamayabiliriz ama değişecek bu durum elbet.

Neyi inkar edeceğim? Demek ki zoruna gidiyor ki aksini kanıtlamaya çalışıyorsun. Nesilden nesle böylesiniz siz. Hala diyorum sana gel bana anlat, ne zaman yükseleceksiniz? Ne zaman tek din İslam olacak onlardan bahset. Şurada Yahudilerin kellesi alınmaya başlasa alkış tutacaksınız.
Ben anlatayım sana. Tarihte iki kere dünyaya hükmettik. Biri İslam öncesi diğeri İslamiyet'le beraber. Mete Han Çin'i bozguna uğrattı onunla gelen cihan hakimiyeti, Osmanlı dünyaya kafa tuttu onunla gelen cihat hakimiyeti. Biz tek din İslam demedik. Deseydik Ortodokslar'a ''istimalet'' politikasını uygulamazdık.

Biz kendimizi böyle tanımlıyoruz. Çağa göre yorumlayacaksın. Bize yapılanlardan bahsettim. Bize o kadar ergenekon, balyoz yaptılar. Değerlerimize hakaret edenlere iş verdiler, torpil yaptılar. Hak ettiğimiz yerde olamayabiliriz ama değişecek bu durum elbet.
Hala kıvırtmaya çalış sen. Ne oldu yalanın gün yüzüne çıkmayacak mı sandın?

Hala kıvırtmaya çalış sen. Ne oldu yalanın gün yüzüne çıkmayacak mı sandın?
Ülkeyi yönetenlere anlat, ben sana tanımını yapıyorum. Enflasyonu, kuru biz mi yükselttik?
Ben anlatayım sana. Tarihte iki kere dünyayı öttürdük. Biri İslam öncesi diğeri İslamiyet'le beraber. Mete Han Çin'i bozguna uğrattı onunla gelen cihan hakimiyeti, Osmanlı dünyaya kafa tuttu onunla gelen cihat hakimiyeti. Biz tek din İslam demedik. Deseydik Ortodokslar'a ''istimalet'' politikasını uygulamazdık.
Osmanlı dediğin İslam'ı hafiften yaşıyordu. Buradaki ümmetçiler baya baya 7. yüzyıl İslam'ını geri getirmek istiyor. Biz özünde Tengriciydik dostum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben asker gönderilmesinin o kadar kolay olacağını sanmıyorum. İsraili karşımıza almak istemeyiz.
Asker göndermek vs tamamen hükümetin ve yancılarının iç siyaset söylemleri. İsrail'i eleştirmenler, Filistin'e üzülmek filan bunlar tamamen yalan. Hükümette ve askeriyenin üst kademelerinde kimsenin şuan Filistin umrunda değil. Ortada sadece danışıklı dövüş var olan masum halka oluyor.
Sanki biz asker gödersek kurtarıcı olarak karşılıycaklar bizi?!. İlk başta Hamas zaten istemez bizim asker göndermemizi. Kendileri kendi halklarına üzülmüyorda biz mi üzülecez?

Özür dilerim. Hata yapmışım. Arasında 1 gün bile yokmuş. 🤣 🤣 🤣
Hangi ifadeniz gerçek? Yoksulluk sınırının üzerinde çalıştığınız mı ?
Yoksa işiniz, paranız olmadığı gerçeği mi?
Sana tanımı yapıyorum diyorum hala kendi çapında açık bulduğunu zannediyorsun. Dolar'ı, kuru, enflasyon'u ben mi yükseltiyorum? Bizim standartlarımız var emin ol, sizler gibi her öne konana şükretmiyoruz.

Geri
Yukarı