Recep Baltaş'ın İsrail hakkındaki yorumu doğru mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sabah atacaktım bu haberi, ama ortalığı karıştırıyoruz sonra.

En sevdiğim haber sitesi bunun hakkında haber yapmış (!).
Başlıkta hakaret eden bir haber sitesi (!). Ne güzel… Gelişmişliği sebebiyle, Orta Doğu’nun incisi gibi olan İsrail’e de terör oluşumu demeleri de ayrı bir komedi. Sırf gündem yaratmak için haber yapıyorlar.

En sevdiğim haber sitesi bunun hakkında haber yapmış. (!)

Habere tıkladıktan sonra karşıma bir görüntü çıktı ve üstündeki yazıyı gördükten sonra bu siteyi de bir daha girilmeyecek siteler arasına ekledim😀 bu objektiflik beni de aşıyor(!)

Başlıkta hakaret eden bir haber sitesi (!). Ne güzel… Gelişmişliği sebebiyle, Orta Doğu’nun incisi gibi olan İsrail’e de terör oluşumu demeleri de ayrı bir komedi. Sırf gündem yaratmak için haber yapıyorlar.
Hocam Israil sütten çıkmış ak kaşığı değilde. Bunların yanında daha masum kaliyor .d

Habere tıkladıktan sonra karşıma bir görüntü çıktı ve üstündeki yazıyı gördükten sonra bu siteyi de bir daha girilmeyecek siteler arasına ekledim😀 bu objektiflik beni de aşıyor(!)
Zaten bu olayların öncesinde bile eklemiştim burayı girilmeyeceklere. Ümit Özdağ'ın da dalga geçtiği bir konu bu.

Terörün anlamını karşılıyorsa kullanılmasında bir sakınca yok. Kaç senelerdir katliam yapıyorlar. İşi 2 kağıda taşıyınca terörlükten çıkıyor mu?

1700859369545.png

🤣

5816 kaldırsalar (teklif dahi edilmemesi gerek) yeni akit sabah akşam Gazi Paşa'ya neler der neler. Bunlar böyle maalesef. Gerçek vatanperverler hapse tıkılırken arkalarindan atip tutanda bunlardi neyse.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı