Film editleri ne kadar süre trend kalır?

tugrullkagan

Decapat
American psyhco, scarface vs. filmlerinin editlerini yapmayı düşünüyorum. Ara ara Türk komedi filmlerinin de editlerini yapacağım, sizce böyle videolar hangi platformlarda daha fazla izlenir?(YouTube shorts, TikTok, Instagram Reels vs.) Ve ne kadar süre trend kalır sizce?

American psyhco, scarface vs. filmlerinin editlerini yapmayı düşünüyorum. Ara ara Türk komedi filmlerinin de editlerini yapacağım, sizce böyle videolar hangi platformlarda daha fazla izlenir?(YouTube shorts, TikTok, Instagram Reels vs.) Ve ne kadar süre trend kalır sizce?

Instagram da daha çok izlenir bence TikTok'ta bazen 10k izlenip bir daha ilerlerme olmuyor ama Instagram öyle değil bence Instagram daha çok izlenir YouTube shorts ta izlenir

Yani hocam süreklilik önemli bence ve platform olarak banada instagram daha iyi geliyor.

Yapıcağın edit tarzına bağlı. güzel kaliteli ilgi çekici efektlerle dolu bir edit yaparsan her türlü tutar. adam yaptığın edit için bile beğenir izler geçer.

Yeni konular

Geri
Yukarı