Film izlemek için monitör tavsiyesi

insanoğluinsan

Hectopat
Arkadaşlar bütçem max 1200 TL. 23-27 inç arası bir monitör arıyorum. Arada oyun oynarım ama çoğunlukla film izlediğim için 144 Hz yad a 1 ms falan olmasına gerek yok. Renkleri adam gibi olsun yeter. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
HP 27ES modelini tavsiye ederim 24es kullanıyorum oldukça memnunum. Fakat ışık sızması sorunu yaşayanlar olmuş monitörü deneyerek almazsanız servisle başınız ağrıyabilir. Vatan'da satılıyor ölü pixel ve ışık sızması testi yaparak alabilirsiniz.

Öncelikle iyi akşamlar. Viewsonic'in vx3211-2k-mhd modeli var. Fİyat max demişsiniz ama ben genede bu öneriyi yapıyim, çünkü fiyat arttırma şansınız olursa cidden güzel bir monitör. Ben full hd olan modelini kullanıyorum IPS-Led bir monitör olduğu için cidden güzel bir renk performansı var. İncelemenizi tavsiye ederim. Ve 144 Hz olan bir monitör fiyat performans açısından önermek istedim.
VX3211-2K-mhd 32" (31.5" Görüntülenebilir) WQHD SuperClear® IPS Panel ile Geniş Renk Kapsama Oranı - LCD Monitörler
3 ms tepkime süresi vardır. Yani oyunda ciddi derecede bir sıkıntı yaşatmaz. Bir şey okumak incelemk vb. işler için de özel filtresi var sarı ışık gibi düşünebilirsiniz, anlayacağınız gözlerinizi de rahatsız etmez

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı