Film izlemek için telefon önerisi

Bazı modellerinde DAC amfiler gibi ses chipleri vardı. Efsane markaydı bence de.
Kamerası gerçekten inanılmazdı. Şuanda Oppo Reno 5 kullanıyorum bilmem kaç megacinsel kamerası var iğrenç gösteriyor, onda 16 megacinseldi ama fıstık gibiydi namusuma

Kamerası gerçekten inanılmazdı. Şu anda Oppo Reno 5 kullanıyorum bilmem kaç megacinsel kamerası var iğrenç gösteriyor, onda 16 megacinseldi ama fıstık gibiydi namusuma.

Çinli firmaların ucuz iş toplu üretim, ucuz teknoloji geliştirme ve pazarıyla mücadele etmek zor. Şimdi linç yiyeceğim ama akıllı telefon sektörünü mahvettiler. Milleti cigolatlar megacinsellerle gazlaya gazlaya dandik telefonları sattılar. Daha adamakıllı bir tane telefon ürettiklerini görmedim. Üretmedikleri gibi üreten markaları da pazar dışı bıraktılar. Eskiden ne güzel telefonlar üretiliyordu. Şimdi kaldık çinlilerin megacinsellerine.

Çinli firmaların ucuz iş toplu üretim, ucuz teknoloji geliştirme ve pazarıyla mücadele etmek zor. Şimdi linç yiyeceğim ama akıllı telefon sektörünü mahvettiler. Milleti cigolatlar megacinsellerle gazlaya gazlaya dandik telefonları sattılar. Daha adamakıllı bir tane telefon ürettiklerini görmedim. Üretmedikleri gibi üreten markaları da pazar dışı bıraktılar. Eskiden ne güzel telefonlar üretiliyordu. Şimdi kaldık çinlilerin megacinsellerine.
Bir de bilerek bazı şeylerden kısıyorlar bunu en iyi yapan Samsung. Kendileri bile açıkladı güncelleme getirerek telefonun performansını düşürdüklerini. Onlar da böyle rekabet ediyor. Mesela Apple, adamlar doğru düzgün batarya koymuyorlar telefonlarına şimdi de kutuların içine şarj cihazı koymamaya başladılar. Para hırsı herkesi sarmış durumda lanet Lidyalılar.

Bir de bilerek bazı şeylerden kısıyorlar bunu en iyi yapan Samsung. Kendileri bile açıkladı güncelleme getirerek telefonun performansını düşürdüklerini. Onlar da böyle rekabet ediyor. Mesela Apple, adamlar doğru düzgün batarya koymuyorlar telefonlarına şimdi de kutuların içine şarj cihazı koymamaya başladılar. Para hırsı herkesi sarmış durumda lanet lidyalılar.

İşte bunlar hep alyattes yüzünden başladı. Apple zaten bence artık müşterileriyle dalga geçiyor, geçtikce daha çok satıyor sattıkça daha çok dalga geçiyor. Samsung konusunda da haklısınız. A52 vardı bende bayağı güzel telefon. Sorunsuz akıyordu resmen, 2 güncelleme geldi sonra ne olduysa telefon patates oldu bir anda. Telefonun yanına Beats kulaklık verenlerden ne kulaklık ne şarj aleti verenlere. Sonumuz hayrolsun.

Geri
Yukarı