Film izlerken ağlamak

Anunswin

Hectopat
Cidden nasıl ağlıyorlar anlamıyorum ben kendimi zorlasam da ağlayamıyorum ben normal de de ağlayamıyorum çok strese giriyorum bu yüzden acaba bir hastalığım falan mi var.

Çizgi filmde bile gözlerimin dolmuşluğu var. İzleyicinin ruh haline bağlı bir durum ama genelde.
Siz de hasta değilsiniz, merak etmeyin.

Bahsettiğim çizgi dizi: Kilroy Madness, 3 bölümlük kısa bir seri. Madness serilerinde karakterlerin konuşmaması gelenektir, alt yazı da olmaz. Sadece el hareketleri vardır emosyonel belirti olarak.
Buna rağmen bazı sahnelerini çok etkileyici bulmuştum.
YouTube'den izleyebilirsiniz.

Filmlerde ağlamak anormal gibi geliyor ama yakının ölüm haberine, yaşanan tecavüz, cinayet, kaçırılma gibi olaylara karşı üzülmüyorum ben nedense, hissettiğim tek şey nefret ve sinir duygusu. Kendi içimde neden üzülmediğimi sorguluyorum arada, empati yönünden eksik miyim diye düşünmüyorum değilim.

Filmler veya diziler beni de ağlatamıyor. İçimin sızladığı sahneler oluyor ama ağlatacak kadar değil. Bazı insanlar çok duygusaldır, dokunsan ağlarlar ya, işte onların bu tarz şeylerden çok fazla etkilendiğine tanık oldum.

Ben nadir ağlarım, en son sevdiğim birini kaybetme haberi aldığımdan yaşanmışlıkları hatırlayınca biraz akıttım. (salya sümük yine olamadım, olmam çok zor)

Küçük yaşlardan beri dimdik durmayı öğrendiğim için romantik duygusallık bana göre değil. Mizacım nötr kişilere tatlı sert, duruşum donuktur.

Filmlerde ağlamak anormal gibi geliyor ama yakının ölüm haberine, yaşanan tecavüz, cinayet, kaçırılma gibi olaylara karşı üzülmüyorum ben nedense, hissettiğim tek şey nefret ve sinir duygusu. Kendi içimde neden üzülmediğimi sorguluyorum arada, empati yönünden eksik miyim diye düşünmüyorum değilim.

Ben de böyleyim, genelde sinirlenirim, üzülürüm de ama sinire dönüşür sonradan.

Ağladığım bir kaç nadir film vardır. Geçmişte çektiğim sıkıntıları hatırlattığı için ağlamıştım film sahnesi için değil.

Filmler veya diziler beni de ağlatamıyor. İçimin sızladığı sahneler oluyor ama ağlatacak kadar değil. Bazı insanlar çok duygusaldır, dokunsan ağlarlar ya, işte onların bu tarz şeylerden çok fazla etkilendiğine tanık oldum.

Ben nadir ağlarım, en son sevdiğim bir arkadaşı kaybettiğimde yaşanmışlıkları hatırlayınca biraz akıttım. (Salya sümük yine olamadım, olmam çok zor)

Geçmiş olsun bende en son kötü bir haber almıştım kendim hakkında sağlık açısından tabii bu yalanmış öğrendim sonradan ona ağladım oda zorla kendimi bayağı bir zorladım 2018'di.
Ben küçükken çok ağlaktım ama sonradan böyle oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı