Film Önerileri

SinnerRose

Hectopat
Yer
Tavşanlı\Kütahya
Daha fazla  
Evet arkadaşlar bildiğiniz yerli veya yabancı filmleri yazar mısınız? Herkes faydalansın.

Benim önerdiğim film= Benjamin Button'ın Tuhaf Hikayesi

Konusu= Adam yaşlı doğup bebek olarak ölüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu izlemeyi düşünüyorudum :)

Önerdiğim film: Whiplash
Konusu: Shcarffer Konservatuarı'da 19 yaşındaki genç baterist adayı Andrew'in, okulun en sert hocalarından olan Terence Fletcher ile uğraştığı bir film diyebiliriz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gerek filmde kullanılan müzikler olsun gerek filmin ağır bir dramı olsun tam bir başyapıtlar arasında. Kesinlikle öneririm.

Evet arkadaşlar bildiğiniz yerli veya yabancı filmleri yazar mısınız? Herkes faydalansın.

Konusu= Adam yaşlı doğup bebek olarak ölüyor.
Wolverine: Logan
Sonsuzluk Savaşı
Chronicles
Ben 4 Numara
Asla Pes Etme
GodFather
DareDevil
AntMan
X-men Serisi
İyi Seyirler.

Yazım hatalarım ve bilgilerde ufak tefek hatalar olabilir.

Yıldızlararası (2014)
Tür: Bilimkurgu, dram
Konu: Dünya ömrünü tamamlamış artık yaşanmaz hale gelmeye başlamıştır. Bir grup bilim adamı yaşanabilir farklı gezegenler için arayıştadır. Müzikleri ile Hans Zimmer neredeyse filmin önüne geçiyor. Yönetmen koltuğunda Christopher Nolan var.

Kapan (2017)
Tür: Gerilim
Konu: Chris ve Rose mutlu bir çifttir, bir gün Rose Chris'i ailesi ile tanıştırmaya davet eder. Ancak Chris etrafında dönen ilginç olaylardan şüphelenir ve şüpheleri yersiz değildir.

O (2017)
Tür: Korku
Konu: Stephan King'in aynı isimli romanından beyaz perdeye uyarlanan film bir kasabadaki 7 arkadaş ile korkuyla beslenen Pennywise isimli palyaço kılığındaki şeytani varlığın mücadelesini anlatıyor. It daha önce de 1990'da mini televizyon serisi olarak da karşımıza çıkmıştı.

Schindler'in Listesi (1993)
Tür: Dram, tarih
Konu: 2. Dünya Savaşı sırasında Alman iş adamı Oskar Schindler'in Polonya'da kurduğu fabrika sayesinde 1100 yahudinin hayatını kurtarmasını konu alıyor. John Williams müzikleri ve Steven Spielberg yönetmenliğinin yanı sıra ünlü aktör Liam Neeson'ın da unutulmaz performansı var. Gerçek bir hikayeden uyarlanmıştır.

Pan'ın Labirenti (2006)
Tür: Dram, fantastik
Konu: Küçük Ofelia, hamile annesi ve üvey babası ile birlikte İspanya iç savaşının ortasında gerçek dünya ile hayal dünyası arasında kalmıştır.

Büyük Firar (1963)
Tür: Savaş, tarih
Konu: 2. Dünya Savaşı sırasında Alman esir kampına düşmüş bir grup İngiliz askerinin yüksek güvenlikli kamptan kaçışı ve sonrasında dış dünyada verdikleri mücadeleyi konu alıyor. Başrolde Steve McQueen özellikle dikkat çekiyor. Eski bir film ancak şans verilebilir, türü sevenler beğenecektir.

Son düzenleme:
Şu sıralar Alien serisini izliyorum. 3. filmi izleyeceğim. Çok sağlam bir seridir.

alien movies.jpg

Konusu:
alien aslında ....jpg

Bir film bu kadar güzel tarif edilir Serhat. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ben güncel ve klas bir aksiyon tavsiye edeyim:

Confidential Assignment (2017)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı