Film sitesinden jw Player linkinden virüs bulaşabilir mi?

natureex

Picopat
Bir film sitesinde ki film sitesi ücretsiz film izlerken filme sağ tıkladım beni jw Player denilen bir linke attı neyse jw Player denilen şeyin internet sayfasıydı herhangi bir şey indirmedim, bu link zararlı mıdır? Virüs ya da benzeri bir şey girer mi?

Jw Player en sorunsuz çalışan player'lardan biridir hocam. Rahat olun.
Emin misiniz filmin üstüne sağ tıkladım ve beni learn more diye bir linke attı linkin sonunda harf ve sayı vardı sayfanın ne olduğu aşikar çerezleri engellemedim ne yazık ki sayfanın orijinal haline girdim link aynı değil filmle bağlantılı mı daha doğrusu jw player bir oynatıcı mı endişelenmem gereken bir durum yok değil mi?

Emin misin? Filmin üzerinden orijinal olmayan jw player sitesinin linki çıktı şimdi bu kötü bir şey mi ben onu çözemedim

Emin misiniz filmin üstüne sağ tıkladım ve beni learn more diye bir linke attı linkin sonunda harf ve sayı vardı sayfanın ne olduğu aşikar çerezleri engellemedim ne yazık ki sayfanın orijinal haline girdim link aynı değil filmle bağlantılı mı daha doğrusu jw player bir oynatıcı mı endişelenmem gereken bir durum yok değil mi?
Learn More'dan kastı Jw Player'ın kendisi. Jw Player adından da anlarsanız bir oynatıcıdır. Kendisi diğer oynatıcılara göre düzgün çalışır. Virüs bulaşmaz.

Jw Player en sorunsuz çalışan player'lardan biridir hocam. Rahat olun.
Bu arada endişelenip tanımlama bilgilerine girdim sitenin linki ve üstte bilmediğim bir format vardı bid falan ne anlama geliyor biliyorsan açıklar mısın?

Learn More'dan kastı Jw Player'ın kendisi. Jw Player adından da anlarsanız bir oynatıcıdır. Kendisi diğer oynatıcılara göre düzgün çalışır. Virüs bulaşmaz.
Anlıyorum peki sonundaki harf ve sayılar ne oluyor video oynatıcısına özel bir link gibi duruyor çünkü sayfa açıldığında tanıtımı vs benzer grafikler var ancak aynı link yoktu buda endişelenmeme sebebiyet verdi

Bu arada endişelenip tanımlama bilgilerine girdim sitenin linki ve üstte bilmediğim bir format vardı bid falan ne anlama geliyor biliyorsan açıklar mısın?

Anlıyorum peki sonundaki harf ve sayılar ne oluyor video oynatıcısına özel bir link gibi duruyor çünkü sayfa açıldığında tanıtımı vs benzer grafikler var ancak aynı link yoktu buda endişelenmeme sebebiyet verdi
Bilmiyorum hocam. Ama virüs olmadıkları kesin.

Anladım yanıt için teşekkürler peki tanımlama bilgisinde yer alan bid linkinden microsoft dev tools penceresinde arama yapmak virüs bulaştırır mı cihaza wifiye falan birde güncellemem gerekiyor windowstur Tarayıcıdır her şeydir en azından bu kadar paranoyak olmamak için
Hayır tabi ki hocam.

Geri
Yukarı