Film sitesinden virus bulaşmış mıdır?

Film sitesinden bulaşacağını pek düşünmüyorum genelde ''Gazino'' vs. tarzı sitelerin reklamı çıkıyor, bilgisayarın bu şekilde virüs kapacağını düşünmüyorum fakat, herhangi bir yerden bir şey vs. indiriyorsan belki de yanlış ''İndir'' butonuna basmışsındır, bu yüzden ''Opera'' kullanmanı öneririm reklamları önlüyor daha rahat bir tarayıcı deneyimi sunuyor.

Bir siteden film izliyordum, tam başlatacaktım ki arkadan küçük bir sayfa açılmış kapattım. Sayfayı sonra devam ettim izlemeye. Sonra bir daha açılmış, ben de virüs olabilir diye kapattım siteyi tamamen ama bilgisayarıma virüs bulaşmış mıdır emin değilim. Bulaşma ihtimali var mı?

Kanka virüs bulaştırmaz. Girip kullanmadığın sürece tabii:) kullanırsan dolandırılabilirsin. Ama kapat görünce, he diyorsun ki ben bunlarla uğraşamam o zaman Chrome dijital mağaza mı ne oradan McAfee web adisor uzantısını indir. Reklamları kaldıracaktır ve siteleri açıkken tarama yapacaktır. İndirdiklerin içinde geçerli. Hatta güvenli arama diye kendi arama motoru da var. Kullanmanı tavsiye ederim. AdBlock'la aynı ama daha çok özellik var :)

Tıklamadığı sürece bir şey olmaz.

Bir siteden film izliyordum, tam başlatacaktım ki arkadan küçük bir sayfa açılmış kapattım. sayfayı sonra devam ettim izlemeye. Sonra bir daha açılmış, ben de virüs olabilir diye kapattım siteyi tamamen ama bilgisayarıma virüs bulaşmış mıdır emin değilim. Bulaşma ihtimali var mı?
Reklam onlar benim başıma çok geldi ondan ama sıkıntı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı