Film ve müzik için 200 TL 1+1 ses sistemi önerisi

FrontPage.

Kilopat
Makaleler
3
Elimde şu an 15 liraya aldığım dandik hoparlörlerden var. Biraz araştırdığımda 90 liraya zamanında çok övülen şu hoparlörlerden buldum. En kötü bundan alacağım ama indirim sezonu açıldığında yakalayabilirsem şunu al diyeceğiniz 1+1 yani 2 tane hoparlör olacak şekilde çok abartı olmadan hoparlör önerebilir misiniz? Müzik dinlemeyi severim amacım yüksek ses değil, sesi açtığımda kaliteli ses versin ve ince sesleri çıkarabilsin. 200 lirayı geçmesin çünkü 150 ye falan almaya çalışacağım önereceğiniz modeli de :)

Logitech Z200 2.0 Speaker - Beyaz (980-000811) Fiyatı Şu nasıl mesela? Fazla mı gelir salonda ev ortamında kullanacağım ve çok bildiğim şeyler değil yardım lazım açıkcası.

Zamanında 120 TL'ye Creative Inspire T6160 almıştım. Ses kartım olmamasına rağmen, bana göre ses kalitesi çok iyi. Tiz, mid, bass hepsi dengeli. 5+1 bir sistem. 6 yıldır 2+1 şeklinde kullanıyorum. Şimdiki fiyatları görünce üzülüyorum gerçekten, ne fiyatlara neler alabiliyorduk zamanında.

Logitech Z-120 2.0 USB Speaker Kendi kullanmış olduğum hoparlör bu ürün. Sesinden memnunum ne bası çok veriyor ne tizi ne hışırtı nede başka bir sorun olabilecek sesler ile karşılaşmadım. Önerim olabilir. 67 TL gibi bir fiyata almıştım 1 yıl önce pahalanmış şimdileri.

@Waznx Evet onu da gördüm ama şu an kullandığım zaten boyut olarak aynı. Almışken biraz daha iyi bir şey alabiliyorsam alayım düşüncesindeyim açıkcası. Şu yine Logi.'nin Z200 hoşuma gitti baya. Kulaklık girişi falan da var bakalım indirime falan girerse çekerim onu eğer farklı güzel tavsiyeler gelmez ise.

Şöyle anlatayım. 2005 yılından beri premier ses sistemi duruyor evde. Ben de 2 sene önce aldım calistirdim. Başta masadaki bardaklar devrildi. Sonra babam ses sistemini elimden aldı. Oğlum deli misin dedi. Bu ses sistemi yüzünden kaç kere şikayet edildik dedi. Yeni eve taşındığımız zaman bu ses sistemini kullanma şansı buldum. Yok böyle bir ses. İçindeki amfi devresi çok sağlam. İçinde 50W subwoofer var fakat amfi 200W woofer bile çalıştırıyor. Benim tavsiyem ikinci el premier ses sistemi almanız.
Screenshot_20181028-193251.jpeg

Şöyle anlatayım. 2005 yılından beri premier ses sistemi duruyor evde. Ben de 2 sene önce aldım calistirdim. Başta masadaki bardaklar devrildi. Sonra babam ses sistemini elimden aldı. Oğlum deli misin dedi. Bu ses sistemi yüzünden kaç kere şikayet edildik dedi. Yeni eve taşındığımız zaman bu ses sistemini kullanma şansı buldum. Yok böyle bir ses. İçindeki amfi devresi çok sağlam. İçinde 50W subwoofer var fakat amfi 200W woofer bile çalıştırıyor. Benim tavsiyem ikinci el premier ses sistemi almanız. Eki Görüntüle 341440

Şu an gerçekten aklıma yattı bu fikir. Hemen bakıyorum sahibinden :)

@humasettinozlecik Aslında şöyle oturduğum yerden dolayı aşırı ses yapamıyorum ama amacım kaliteli ses çıkaran tizi tiz gibi bası bas gibi veren modellere bakmak ayrıca masam ufak olduğu için 5+1lere bakmadım bile. Dediğin gibi letgodan falan 100 liraya buldum Z200 e bütçe zaten hazırdı bari dediğin gibi Premier modellerin 2.ellerine bakayım :) 5+1 değilde 2+1 veya 3+1 önerebileceğin spesifik model var mı?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı