Film veya dizi önerisi

Metro1234

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Laptop Casper F600 Özelikleri
İşletim Sistemi:Windows 10 Home
İşlemci:Core 7. Nesil İ7-7500U
Ekran Kartı:GT940MX
Güç Kullanımı:65W
Netflix ve Disney Plus aboneliğim yok ama bir ara vardı (bu yılın ortasının sonlarında almamaya başladık) yani zaten oradaki çoğu filimleri izledim. Ve sinemaya gitme şansım yok. Neyse Marvel çok severim ama başka animasyon falanda izlerim (12 yaşındayım ama çok çocuksu şeyler sevmem). Marvel'ın tüm filimleri izlemedim bu arada çünkü takip etmiyorum. Marvel'dan izlediklerim klasikler o kadar yani Marvel'da önerebilirsiniz.

Bi zahmet hepsini izledim ama belki tekrar bakabilirim.

SW derken ?
Yine seriyi takiben Fantastik Canavarlar serisi var ve HP'nin kitaplarına da başlayabilirsin bana kitap okuma alışkanlığını kazandırmıştı. İzlediğin şeylerden bahset öneririm ben ortaokulda yatıp kalkıp dizi izliyordum 😂

Son düzenleme:
Yine seriyi takiben Fantastik Canavarlar serisi var ve HP'nin kitaplarına da başlayabilirsin bana kitap okuma alışkanlığını kazandırmıştı. İzlediğin şeylerden bahset öneririm ben ortaokulda yatıp kalkıp dizi izliyordum 😂🤩
Yok kalsın almayayım. Dizi olarak izlediklerimin listesi:
1: Yok
Bu kadar. Film olarak izlediklerim çok aklıma gelmiyor doğrusu ama Spider-man filimlerini Avengers gibi ünlü Marvel filimlerini bide Spider-man into the spider verse e bayılırım ikincisinide izleyeceğim bi ara.

Geri
Yukarı