Final Fantasy 15 vs Tales of Arise

Anrwqq

Centipat
Daha fazla  
Ben Final Fantasy 15 almayı düşünüyordum ama arkadaşım dediki Tales of Arise'in hikayesi daha güzel onu al dedi. NieR: Automata™ oyununu çok sevdim ama NieR Replicant'ı kimse oynama çok kötü diyor bende o yüzden almayı istemiyorum ama güzelse onu da alabilirim. Sizce hangisi. Farklı bir öneriniz varsa söyleyebilir misiniz?

Son düzenleme:
Final Fantasy XV.
1688252758122.png

Tales of Arise'de sepetimde onu da yarın alıcağım ama kesinlikle Final Fantasy XV.

Final Fantasy XV.Eki Görüntüle 1843793

Tales of Arise'de sepetimde onu da yarın alıcağım ama kesinlikle Final Fantasy XV.
Ben de bugün FF XV alacağım bir sorun olmazsa. Steam sürümü için optimizasyon sorunları var diyorlar. Nasıl çözdünüz onu? YouTube'da birkaç video var, gerçekten işe yarıyorlar mı?

Ben de bugün FF XV alacağım bir sorun olmazsa. Steam sürümü için optimizasyon sorunları var diyorlar. Nasıl çözdünüz onu? YouTube'da birkaç video var, gerçekten işe yarıyorlar mı?
Steam versiyonun hiçbir problemini görmedim, sadece MSAA'yı azıcık kısınca düzeldi.

Final Fantasy XV.Eki Görüntüle 1843793

Tales of Arise'de sepetimde onu da yarın alacağım ama kesinlikle Final Fantasy XV.

Final Fantasy PS Plus'ta var PS Plus alıp FF7 remake ve FF15'i oynayabilirim ama Tales of Arise'ı oynayamam sizce Steam'de FF15'i alınır mı? Yoksa PS Plus alıp FF15 ile FF7 Remake'i orada oynayıp Steam'de Tales of Arise mı almalıyım.

Final Fantasy PS Plus'ta var PS Plus alıp FF7 remake ve FF15'i oynayabilirim ama Tales of Arise'ı oynayamam sizce Steam'de FF15'i alınır mı? Yoksa PS Plus alıp FF15 ile FF7 Remake'i orada oynayıp Steam'de Tales of Arise mı almalıyım.
PS Portunu beğenmiyorum FFXV'nin Controller + PC daha akıcı bence, FF7R içinse kesinlike PS'te oynamalısınız yani Tales of Arise hakkında hiçbir fikrim yok daha, almadım bu akşam alıp yükleyeceğim.

PS portunu beğenmiyorum Ffxv'nin Controller + PC daha akıcı bence, FF7r içinse kesinlike PS'te oynamalısınız yani Tales of Arise hakkında hiçbir fikrim yok daha, almadım bu akşam alıp yükleyeceğim.

Tales of Arise'yi oynadığınızda yorumunuzu belirtirseniz güzel olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı