Findeks 1357 kredi notu iyi midir?

Hocam az önce talepte bulundum, onaylanmadı. Asgari maaş alıyorum ve gelire 8.600 yazdım, istenen limite de 8.500 yazdım. Ama daha hiç tam maaş almadım, yarım maaş aldım bugün o kadar.
Banka buna bakıyor.
Maaş aldığınız banka tam maaş alınca gelire 10.000 yazın tekrar deneyin.

Hangi banka? Daha yeni maaş alıyorsanız ve kredili ürün geçmişi yoksa 1-2 ay sonra limit vermeye başlarlar.

Garanti. İşe girdiğimde asgari maaş 5500'dü, 5000 limit vermişlerdi şimdi yeni işe başladım eksik maaş aldım. 1 2 ay bekleyeyim o zaman tam maaş yatsın, ama ne kadar limit verirler sizce? Forumda baktığımda 2,3 katı diyorlar fakat zamanında 5500 iken 5000TL anca vermişlerdi. Kredili ürün geçmişi var bu arada.

Garanti. İşe girdiğimde asgari maaş 5500'dü, 5000 limit vermişlerdi şimdi yeni işe başladım eksik maaş aldım. 1 2 ay bekleyeyim o zaman tam maaş yatsın, ama ne kadar limit verirler sizce? Forumda baktığımda 2,3 katı diyorlar fakat zamanında 5500 iken 5000TL anca vermişlerdi. Kredili ürün geçmişi var bu arada.
Diğer bankalarda kartınız varsa onlar etkiliyordur. Girdiğiniz geliri 4 ile çarptığınızda alabileceğim toplam limit belli olur, bu limite diğer kredi kartı limitlerinizde dahildir.
Kartı aktif kullanmıyorsanız mutlaka kullanın. Ekmek, su gibi alışverişlerde bile kullanın.
Bankadaki çalışma bilgilerinizi internet şubeden kontrol edin yanlışlık varsa şubeden düzelttirin.
Birkaç ay sonra halen yükselmiyorsa şubeden belge ile yükseltme talep edin. İsterseniz gelir belgeniz ile İş Bankası şubelerinden daha kolay kart alabilirsiniz.

Geri
Yukarı