Fingertip grip mouse önerisi

Bütçe
450TL-500TL
DPI ayarı için hayır, RGB için evet.
Düzelteyim şunu, çok üstü kapalı yazmışım. DPI ayarı Synapse olmadığında da sabit ama hypershift, ışıklandırma gibi birçok fonksiyonundan yararlanmak için Synapse açık olmalı. Bu fiyattayken almanıza da içim el vermiyor açıkçası. Fingertip tutuştan vazgeçebilecekseniz biraz daha koyup haste alabilirsiniz.

Hocam sormayı unutmuşum. Peki yazılımın kaynak tüketimi ne kadar, işlemciye veya RAM'e gereğinden fazla yük yapıyor mu?

4GB belleğim olduğu için Razer Central'i açtığımda gözle görülebilir bir düşüş oluyor performansta, yetersiz olduğu için hafif kasma yapabiliyor. İşlemciye bir etkisini göremedim. Bilgisayarınızın bileşenleri güncelse zaten bir sıkıntı çıkarmayacaktır. Fareyi beğenirseniz yazılım çok dert edilecek bir şey değil.

4 GB belleğim olduğu için Razer Central'i açtığımda gözle görülebilir bir düşüş oluyor performansta, yetersiz olduğu için hafif kasma yapabiliyor. İşlemciye bir etkisini göremedim. Bilgisayarınızın bileşenleri güncelse zaten bir sıkıntı çıkarmayacaktır. Fareyi beğenirseniz yazılım çok dert edilecek bir şey değil.

Öneri ve bilgiler için çok teşekkür ederim hocam ama ben sanırım PulseFire haste alacağım.

İlk önerim de Haste idi zaten. Memnun kalacağınızdan eminim. Biraz tutuş şeklinizi değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Yine de fiyat farkı bu kadar az iken almanız gereken bir fare.

Geri
Yukarı