Fingertip grip mouse önerisi

Bütçe
450TL-500TL

Pakhomusky

Hectopat
Daha fazla  
ASUS ROG STRIX evolve farem 3-4 yılın sonunda çift tıklama sorunu vermeye başladı. Fiyatlar daha da artmadan yeni fareye geçmek istiyorum. Fareyi fingertip kullanıyorum. Ağırlık olarak ve boyut olarak benzer ise daha rahat olacağını düşündüğüm için özelliklerini aşağı yazacağım.

STRIX Evolve'un özellikleri:
150 IPS.
Maksimum hızlanma 30G.
Kablosuz ağırlık 100 g
Uzunluk: 125mm.
Genişlik: 65mm.
Yükseklik: 41mm.
Sensör model: Pmw3330.

ASUS ROG STRIX evolve farem 3-4 yılın sonunda çift tıklama sorunu vermeye başladı. Fiyatlar daha da artmadan yeni fareye geçmek istiyorum. Fareyi fingertip kullanıyorum. Ağırlık olarak ve boyut olarak benzer ise daha rahat olacağını düşündüğüm için özelliklerini aşağı yazacağım.

STRIX Evolve'un özellikleri:
150 IPS.
Maksimum hızlanma 30G.
Kablosuz ağırlık 100 g
Uzunluk: 125mm.
Genişlik: 65mm.
Yükseklik: 41mm.
Sensör model: Pmw3330.
Buradaki rehberi kullanıp seçim yapman en iyi seçenek olacaktır.

Teşekkür ederim rehber bayağı yardımcı oldu fakat yine de yapmak istediğiniz ,fingertip/palm grip öneriniz varsa iyi olur.

Bu da yan hesap herhalde, tüm konulara gönderiyor aynı linki.

Eliniz çok küçükse almayın.

Rehberi uygularken ölçmüştüm. Ayrıca öneri için teşekkür ederim.
El uzunluğum 16,3 CM.
El genişliğim 8,9 CM.

Büyük gelebilir Haste. Ellerimizin uzunluğu neredeyse aynı, Viper Mini kullanıyorum ve rahatça fingertip tutabiliyorum. Uyguna bulabilirseniz alın, 300TL olmuş fiyatı.

Ellerim 16,8 x 8.7 civarı.

Son düzenleme:
Büyük gelebilir haste. Ellerimizin uzunluğu neredeyse aynı, Viper Mini kullanıyorum ve rahatça fingertip tutabiliyorum. Uyguna bulabilirseniz alın, 300TL olmuş fiyatı.

Ellerim 16,8 X 8.7 civarı.

Viper Mini rehberde sonuçlarda çıkmıştı ama merak ettiğim bir olay var. Razer Synapse programının DeathAdder'da olduğu gibi sürekli çalışması mı gerekiyor?

Viper Mini rehberde sonuçlarda çıkmıştı ama merak ettiğim bir olay var. Razer Synapse programının DeathAdder'da olduğu gibi sürekli çalışması mı gerekiyor?

DPI ayarı için hayır, RGB için evet.
Düzelteyim şunu, çok üstü kapalı yazmışım. DPI ayarı Synapse olmadığında da sabit ama Hypershift, ışıklandırma gibi bir çok fonksiyonundan yararlanmak için Synapse açık olmalı. Bu fiyattayken almanıza da içim el vermiyor açıkçası. Fingertip tutuştan vazgeçebilecekseniz biraz daha koyup Haste alabilirsiniz.

Son düzenleme:
DPI ayarı için hayır, RGB için evet.
Düzelteyim şunu, çok üstü kapalı yazmışım. DPI ayarı Synapse olmadığında da sabit ama hypershift, ışıklandırma gibi birçok fonksiyonundan yararlanmak için Synapse açık olmalı. Bu fiyattayken almanıza da içim el vermiyor açıkçası. Fingertip tutuştan vazgeçebilecekseniz biraz daha koyup haste alabilirsiniz.

Mouse büyüklüğüne de dikkat etmeye çalışıyorum ama hala araştırmaya devam ediyorum zaten bu fiyattayken almam biraz zor gibi en olmadı yakın indirimleri bekleyeceğim.

Viper 8khz'yi inceleyebilirsin. Ama Frekans TV fareyi incelemesinde en fazla 6000 hertz civarına kadar çıktığını ölçmüştü.
Takip ettiğim bir modeldi 700 liraydı fiyatı ikiye katlandı :(

Geri
Yukarı