Fingertip için 450 TL mouse önerisi

Bütçe
450

CBum

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Alanya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 3 3100 - Anakart: Gigabyte B450M-S2H - Ekran Kartı: Sapphire Pulse RX 6600 - RAM: Adata XPG Gammix 8GB 3200MHz (x2) - SSD: GeIL Zenith R3 High Performance 512GB - HDD: WD Blue 1TB 7200RPM - Kasa: Dark Diamond Pro Mesh - PSU: High Power 500W 80+ Bronze - Monitör: Asus TUF Gaming VG259QR 165HZ 1 ms

İşletim Sistemi: Windows 11 Pro

Telefon: Samsung Galaxy A52
Merhaba, bugün aslında Amazon'dan Cooler Master MM720 sipariş etmiştim 375 TL'ye fakat fingertip olan tutuş şeklime uygun değil. Bütçeme uygun fingertip tutuş için en iyi mouse hangisidir?

@DTB @Kiznaiver @JakerT4

Razer Viper Mini akar gider, lod ayarını uygulamadan yapın alınca ama. HyperX haste de çok iyi mouse ama yanlara doğru daha tombul. Son olarak da sarı siteden bir orochi V2 kapabilirsiniz 500 civarı, Wireless istiyorsanız. Ama aşırı miniktir benden söylemesi.

Merhaba, bugün aslında Amazon'dan Cooler Master MM720 sipariş etmiştim 375 TL'ye fakat fingertip olan tutuş şeklime uygun değil. Bütçeme uygun fingertip tutuş için en iyi mouse hangisidir?

@DTB @Kiznaiver @JakerT4

Normalde HyperX Haste, Xtrfy M42, HK Gaming Mira s öneririm ama 2. el almanız lazım sıfır bu kalitede mouse bulmanız zor fingertip için. Eğer Ucuza 200-250TL'ye Viper Mini bulursanız ondan da alabilirsiniz.

Normalde HyperX Haste, Xtrfy M42, HK Gaming Mira s öneririm ama 2. el almanız lazım sıfır bu kalitede mouse bulmanız zor fingertip için. Eğer Ucuza 200-250TL'ye Viper Mini bulursanız ondan da alabilirsiniz.
Elim epey büyük maalesef hocam. Sabre Pro Champion nasıldır?

Fingertip için gayet iyi bir mouse aslında. Asıl palm tutuş için uygun değil şirin babanın eline falan sahip değilseniz. Bütçenizde de daha iyisi yok. Fiyatı bedava şu an.
Fingertip için iyiyse sıkıntı yok hocam. Ellerim bayağı büyük ama. Daha iptal etmedim.

O da büyük mouse büyük el için uygundur fakat Fingertip için genelde ergonomik fare önermezler, simetrik fare öneririler. HyperX haste veya Viper 8K Hz büyük el fingertip için uygun olacağını düşünüyorum.

Fingertip için iyiyse sıkıntı yok hocam. Ellerim bayağı büyük ama.
Gayet güzel büyük mouse.
Eğer firmware güncellemesi yaparsanız bozulabiliyor mouse firmware.bin bu firmware dosyasını flashlarsanız sorun çözülür.

@Kiznaiver hocam 18,5 19 olarak ölçtüm bilekten orta parmak ucuna kadar.

Geri
Yukarı