Fırat Çakıroğlu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Her üniversitenin içinde bir pkk yapılanması oluşmaya başladı. Artık her yerde ellerini kollarını sallayarak dolaşıyorlar.
Ülkücü falan değilim ama bu ülkede pkk'lılara ve pkk yandaşı vatan hainlerine karşı mücadele eden herkes benim için kahramandır. Bu itlerin daha da azıtmaması için bu mücadelecilere ihtiyaç var.

Daha önce Suriye konusunda yazdığım mesajdaki gibi bir ırka mensup insanların bir kısmının veya çoğunun kötü olması o ırkı komple kötü yapmaz. Bu yüzden Kürt olanla pkk'lıyı bir tutmak çok yanlış ve tehlikeli. Hele Kürt olmayıp pkk'ya destek olan bir sürü vatan haini varken ülkemizde. İçimizdeki vatan hainleri temizlenirse bu ülkede yaşayan her ırktan vatandaş rahat edecektir buna emin olun.

Fırat Çakıroğlu'na Allah rahmet eylesin, yakınlarına ve sevenlerine de sabır versin.

@Silinen üye İsotçular ne zamandan beri türk oldu benim niye haberim yok.
Sen bana istediğini söyle büyük ihtimal arap kökenlisin ben Şanlıurfa / Bucak aşiretindenim.
Tahsilini de merak ettim Endüstri meslek lisesinden misin ? Sözlerin oradakileri andırıyor. Bence iyi oku araştır bilgi sahibi ol entellektüel ol öyle tartışalım. Bana bölücü diyen kişi ne güzelde bölücülük yapıyor.
Urfalı isotçulardansın Türklük diyorsun. Türk müsün bir araştır derim.

Ben emin ol seninle böyle sığ tartışmaya girecek kadar düşük seviyeli biri değilim.

Ben Kürdüm neden öyle diyorsunuz, her Kürt kötü değildir. Ben hatta Atatürk'ün düşünce sistemine de hayranım. Kürtlerin hakkı varsa bunu savaşla değil, bilgi ile almasından yanayım.

Çok üzüldüm arkadaşlar, bir Kürdüm bile diyemiyorum :(

@OnurB Şuna emin olun ki bu ayrımı yapanlar devletin başındaki insan müsvetteleridir. Siyasi bir görüşüm olmamakla birlikte yaşanan bu tür olaylara üzülüyorum. Olaylar daha da çirkinleşecek böyle devam ederse. Var olan bir devlet üzerine bölüp parçalayıp bir devlet kurma hayaliyle yanıp tutuşan solucanlara diyecek lafım yok. Onlar o hayalleriyle avunsunlar. Ama basının yaptığı haberler genellikle terör örgütü mensubu olup, militan zihniyetiyle yetişmiş, bir çok vatan evladının okuyamadığı okullar okumuş ve vatana ihanet ederken gebermiş yaratıkların(terör örgütü şehir kollarına üyeler), kahramanca gösterilmesi ve bunun haftalarca insanın gözüne sokulması okullarda örgüt propagandası yapılması elbet bu vatanın ekmeğini yemiş suyunu içmiş vatan evlatlarının kanına dokunur. Fırat Çakıroğlu'nun da kanına bu dokunmuş olmalı ki böyle bir şey yapma gereği duymuş. Ayrıcı insan öldürmek bahsettiğiniz kadar kolay bir şey değil. Ancak bu militan zihniyetiyle yetişmiş dediğim yaratıklar adına söylenmiş bir şey değildir. Yani sizin demeye çalıştığınız su testisi su yolunda kırılır ibaresi bana göre yanlış. Cümlelerinizi benim gibi dikkatle yazarsanız umarım düşüncelerinizi temiz bir biçimde ifade edebilirsiniz.

Dipçe : Ayrımcı bir insan şu yaşıma kadar olmadım. Türkiye'nin bir çok yerinden arkadaşım var. Şu güne kadar hiç birine sen şöylesin, böylesin demedim. Herkese saygımı koruyarak yaklaştım. Ancak zorluklarla, fedakarlıklarla, emeklerle kurulmuş güzel ülkemi bölmeye çalışanlara elbet tepkim olur. Yazdığım yazıda ufak bir sataşma farkettim. Onuda devletin başındakilerinin bu tür şeyleri halkın gözünde meşrulaştırmasından mütevellit.

Son düzenleme:
Benim babam memur olduğu için buraya atadılar. Ben Yozgatlıyım. Şuan Urfada oturuyoruz kardeşim :)

Sen eğitime önem veren birisin ama eğitimle olacak bir iş değil bu. Üniversiteye gidiyorum, düz lise mezunuyum :)

Kürtler asla Türkçü olmaz ki yazdığından da belli dostum.

İsotçular ne yahu? Nerenin kibarısın sen :D

Kendisini belli etti arkadaş zaten. Gerek yok atışmaya. Herkesi eğitim ile ayırt eden bir milletiz (!). Herkes dilediğini savunabilir. :)

Yazmamak için direndim ancak bu pek mümkün olmadı.

Bu gencin, ailesinin yaşadığı acıdan dolayı, çok ama çok üzüntülüyüm...
Ancak, ''Kürtlere Ölüm'' diyen bu adama üzülmem pek mümkün olmayacak...
İnsanları kışkırtarak Vatanı Milleti huzursuz eden (PKK'lı ya da başkası...) babam dahi olsa, gözümde 5 kuruş değeri yok. O nedenle kimse kusura bakmasın.

@Silinen üye, o paylaştığın yazıları Kürt ya da PKK yandaşlarının yazdığından emin misin ? Ben emin değilim de...:yokartık: Türkiye'de ne haltlar döndüğünü hepimiz çok iyi biliyoruz... O nedenle, benim karnım bu tür provokatör girişimlere tok.:ekşi:

Bizimle (Türkiye ile) yeterince uğraşılıyor/ oynanıyor! Gelin ırkçılığımızı bir kenara bırakıp, bir birimizle uğraşacağımıza, bizimle uğraşanlarla uğraşıp gerekirse onların canını alalım.

Not; Aslını, ırkın unutan vatanın milletini de unutur! Ben de bir Kürdüm.

Biliyorsunuz ki sokakta sizin gibileri çok az :) Asla benim söylediğim ırk söylemi değil çünkü benim de yaşadığım ortam kürtlerin içinde bir ortam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı