Fırat Çakıroğlu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Fakulteye kadar girdiler, duvarlara "PKK BURADA", "EGEFA MEZAR" yazacak kadar rahattilar. Ulkemizde son durum..

Sosyal Dışı Resim Servisi Kullanımı
Elinde sopalarla 70 kişi 7 tane yoldan geçen kişiyi solcu diye linç etmeye çalışırken onları en önde organize eden kişi bıçaklanıp öldü. Ölenin adı konu başlığında.
Ben ortada üzülecek hain saldırı göremiyorum. O kişi zaten öldürülmeden önce kampüste 5 kişiyi sopalarla hastanelik etmiş biri. Biri orada onu yapmasa belkide o öldürecekti bir kaç kişi kim bilir. Saldıranın o olduğu ve savunmasız kişilere haince saldıranın o olduğu ortada. Öldüren pkklı mı değil mi bilmem ki görüşü pekte umrumda değil olanlar belli.

Bence herkes hak ettiğini buldu. Kimse can almanın kolay bir şey olmadığını anlasın. Olay öyle anlatıldığı gibi Fırat elinde çiçekle edebiyat fakültesinde gezerken saldıraya uğramadı. Kendisi alakasız bir fakülteye girip adam öldürmeye çalışırken öldü. Olayı bilmeden yorum yapılmasın rica ediyorum.

Fırat Çakıroğlu.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
@OnurB Senin gibilerin zihiniyeti yüzünden bu ülkede akan kan durmaz. Herkes hak ettiğini buldu ne demek ?
Devrimci diye geçinen terör örgütü mensuplarından biri ölseydi şimdiye ortalık karışmıştı. Ülkeyi bölmeye çalışan insanlar asıl ölmeyi haketmiştir.

Olay ne zaman siyasete dönecek diye merak ediyorum.

Beyler öyle veya böyle ölen bir gencecik insan var ortada. Ya "Allah rahmet eylesin" diyip cikin konudan, yada yazmadan cikin.
Lakin konuyu siyasete cevirmeyin, dayanamiyorum bak tahrik etmeyin...

Ben mi bölücüyüm yoksa kürt-türk ayrımı yapıp kürtleri öldüreceğiz diyen kişi mi bölücü ?
Kan durmaz ülkede benim görüşümden diyorsun adam öldürmeye giden kişi Fırat Çakıroğlu. Asıl bunun gibilerin görüşü yüzünden ülkede kan durmaz.

Sen olayı bilmiyorsun bence olayı öğren iç yüzünü gör sonra konusalım bunları.
Adam öldürmeye giden kişi örgüt mensupları değil bizzat Fırat 'ın kendisiydi. Karşısı da karşılık verince öldü. En önde insanları "Kürtleri öldüreceğiz " deyip sopalarla giren oydu.

Şimdi böyle bir kavgada ölüme neden üzüleyim biri bana bunu açıklasın.

Not: Benim ırkım Türkmen-Fars karışımıdır. Siyasi görüşüm Liberal olarak tanımlanabilir. Yani ne sağcı ne solcuyum ama zorbalık yapan kendisini reis ilan edip fakülte basana göz yummam.

Gencecik olması kampüse adam öldürmek için girdiği gerçeğini değiştirmez. Öldürmeye gitti ve öldü. Olay bu kadar basit. Kimse çatışmada ölen bir mafya babası için üzülmez. Olayı siyasi boyuta siz taşıyorsunuz.

Irkçı diyeceksiniz ama onur 'kalleşimiz' bölücü belli. 1-2 kaynak ile buraya geliyorsun ve savunuyorsun ya, yazık. Sen Türk falan değilsin kardeşim. Bildiğimiz k*rtler var ya onlardansın. O zaman neden Fakultenin içine PKK burada, Biji falan yazıyorlar? Nereden ısıracağınızı bulamamışsınız komunistler.

Aramızdan bir 'BOZKURT' daha ayrıldı. Başımız sağ olsun, ülkemiz ne olacak ileride acaba...

1.jpg
1509078_887702597946809_5133804023251686602_n.jpg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı