Firefox sayfa yazdırma sorunu

MrDrZoom

Hectopat
Linux Mint kullanmaya yeni başlayan birisiyim. Yüklü olarak Firefox geliyor ve gizliliğe önem veriyor. Firefox'dan vazgeçmek istemiyorum ama yazıcıdan çıktı alırken ön izleme yapmıyor. Biliyorum ön izlemek için birkaç tuşa basıp ön izleme sayfasına atıyor ama benim çıktı aldığım sayfa da "Yazdır" dedikten sonra yazdırılacak sayfa geliyor. Yani onu yapmama imkan vermiyor.
Opera ya da Google'a geçmek istemiyorum bu sorunu Firefox'da nasıl halledebilirim?

Not: Tek sorunum bu değil, konu içinde konu açmak istemiyorum ama yazıcımda çift taraflı baskı özelliği olmasına rağmen iki taraflı baskı özelliği devreye girmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunun çözümünü bilmiyorum ancak sadece çıktı almak için başka tarayıcıları kullanabilirsiniz. Chromium, Opera gibi tarayıcılar sıkıntı çıkarmaz. Ha bir de Brave tarayıcı vardı, o da gizliliğe çok önem veriri, ona da bakabilirsiniz.

Sorunun çözümünü bilmiyorum ancak sadece çıktı almak için başka tarayıcıları kullanabilirsiniz. Chromium, Opera gibi tarayıcılar sıkıntı çıkarmaz. Ha bir de Brave tarayıcı vardı, o da gizliliğe çok önem veriri, ona da bakabilirsiniz.
Sürekli tarayıcı değiştirmeyi sevmiyorum ama başka yapabileceğim bir şey yokmuş gibi görünüyor.

Dosya Ekleri

• Ekran1.png
    Ekran1.png
    30,8 KB · Görüntüleme: 38
  • Ekran2.png
    Ekran2.png
    33,1 KB · Görüntüleme: 32
  • Ekran3.png
    Ekran3.png
    33,8 KB · Görüntüleme: 37
Ekran1'deki yazdır butonuna mı basıyorsunuz? CTRL+P deneyin, nasıl oluyor?
CTRL+P dersem ekranda olanı yazdırır ama "Yazdır" butonuna tıklarsam özel olarak hazırlanmış PDF'i yazdırır ama CTRL+P denedim ön izleme gelmeden EKran3'deki ekranın aynısı geliyor.
Synaptic aracına printer-driver yazın, yazıcının markası ne ise printer-driver-filan şeklinde sürücü varsa kurun.
Synaptic aracı nedir bilmiyorum. Sanırsam Linux'dan indirmem gereken bir uygulama.
Synaptic aracına printer-driver yazın, yazıcının markası ne ise printer-driver-filan şeklinde sürücü varsa kurun.
Synaptic aracına giriş yaptım ama nereye ne yazacağımı bulamadım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı