Firefox sürekli ana parolayı istiyor

Alex Casey

Decapat
Firefox'ta şifrelerim için ana parola özelliğini aktifleştirdim. Ama benden ha bire bu ana parolayı girmemi istiyor. Technopat Sosyal'in ana sayfasını açıyorum şifre istiyor. Halbuki ben giriş yaptım zaten. Bu durum sizde de böyle mi? Çünkü daha yeni bilgisayara temiz kurulum yaptım ve güvenilir olmayan hiçbir uygulamayı yüklemedim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    7,8 KB · Görüntüleme: 61
Firefox'ta şifrelerim için ana parola özelliğini aktifleştirdim. Ama benden ha bire bu ana parolayı girmemi istiyor. Technopat Sosyal'in ana sayfasını açıyorum şifre istiyor. Halbuki ben giriş yaptım zaten. Bu durum sizde de böyle mi? Çünkü daha yeni bilgisayara temiz kurulum yaptım ve güvenilir olmayan hiçbir uygulamayı yüklemedim.

Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi yaparsan çözülebilir, tabii ki varsa.

Ayrıca bknz.
Brave kullan rahatla, neler olur bak hayatta, Chrome alt yapısına sahip bu tarayıcı oldukca hafif, internet hızından eksiltmeyen, güzel arayüzüyle güçlü bir tarayıcıdır, CPU ve RAM kullanımıda azdır.

Brave kullan rahatla, neler olur bak hayatta, Chrome alt yapısına sahip bu tarayıcı oldukca hafif, internet hızından eksiltmeyen, güzel arayüzüyle güçlü bir tarayıcıdır, CPU ve RAM kullanımıda azdır.
Ben Firefox'çuyum hocam ama sağolun yine de 😀
Ayarlarda bir yerde otomatik giriş yap yerine otomatik doldur seçeneği varsa onu işaretle
Sonuç değişmiyor hocam.

Son düzenleme:
Galiba Sync kullanımından kaynaklanıyormuş.

Önce aşağıdaki makaleye bakın:

Ardından da buna. Burada bir kişi çözümü yazmış.

Her iki makalenin de Türkçesi yok.

Galiba Sync kullanımından kaynaklanıyormuş.

Önce aşağıdaki makaleye bakın:

Ardından da buna. Burada bir kişi çözümü yazmış.

Her iki makalenin de Türkçesi yok.
Defender haricinde anti virüs yok sistemde. Ve bunun alternatifi olarak ana parolayı kaldırmayı öneriyor Firefox. Neyse artık bir şifre uygulamasına geçmenin zamanı geldi anlaşılan.

Yeni konular

Geri
Yukarı