Firefox vs Chrome vs Brave - Benchmark Sonuçları - Part3

Hangi tarayıcı tercih ediyorsunuz? - Sonuçlardan sonra hangisini kullanmaya devam edeceksiniz?

• Firefox - Firefox

Oy: 13 15,7%
  • Firefox - Chrome

Oy: 10 12,0%
  • Firefox - Brave

Oy: 9 10,8%
  • Chrome - Chrome

Oy: 20 24,1%
  • Chrome - Firefox

Oy: 4 4,8%
  • Chrome - Brave

Oy: 4 4,8%
  • Brave - Brave

Oy: 13 15,7%
  • Brave - Firefox

Oy: 7 8,4%
  • Brave - Chrome

Oy: 3 3,6%

• Oy verenlerin toplamı
    83
Bellek kullanımı testi esnasında Brave'in reklam engelleyicisi açık mıydı? Aradaki farka bakarak öyle olduğunu tahmin ediyorum, ki pek adil olmamış.

Tarayıcılar arasındaki hız farkı hissedilir derecede değil. Bence daha hızlısını aramaktan ziyade, internetin, Google'in tarayıcı motorunun tekeline düşmemesi adına Firefox kullanmak daha mantıklı.

Bellek kullanımı testi esnasında Brave'in reklam engelleyicisi açık mıydı? Aradaki farka bakarak öyle olduğunu tahmin ediyorum, ki pek adil olmamış.

Tarayıcılar arasındaki hız farkı hissedilir derecede değil. Bence daha hızlısını aramaktan ziyade, internetin, Google'in tarayıcı motorunun tekeline düşmemesi adına Firefox kullanmak daha mantıklı.

Açıktı.

Arkadaşlar 2020 oldu ama bir sorunum var:
Corona yüzünden Online ders yapıyorum ama Brave, bu siteye girmiyor. Evet bu sadece bana ve bu siteyi kullananlara ama şahsi olarak bu beni üzdü. Sitenin adı da: Olearn-Black board. Bu yüzden Chrome'a geri döneceğim. Firefox'da, Discord'da kamera ya da ekran paylaşamıyorum izin vermiyor. Bu yüzden benim için en güvenli ve iyisi Google.

Geri
Yukarı