Firefox'da Google siteleri açılmıyor

Daha fazla  
Merhaba, az önce Firefox indirdim ve Google benzeri siteler (YouTube, Gmail, Google.com vb.) Siteleri açmaya çalışırken "bağlanılamadı: Olası güvenlik sorunu" diye bir hata veriyor. Ek olarak görsel de koydum. Yardımcı olursanız sevinirim Firefox kullanmak istiyorum ancak bu hata olmadan :D. Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 1659047249047.png
    1659047249047.png
    43,9 KB · Görüntüleme: 52
DNS değiştirmeyi deneyebilirsin.

Böyle bir güncel video yapılmış. Bakmadıysan bakabilirsin:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

DNS değiştirmeyi deneyebilirsin.

Böyle bir güncel video yapılmış. Bakmadıysan bakabilirsin:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Acaba nasıl DNS değiştireceğimi söyleyebilir misiniz? Pek bilgim yok.

Seçenekler/Tercihler -> genel -> ağ: Bağlantı -> ayarlar.
"Sistem proxy ayarlarını kullan" olmazsa "proxy yok"u seçmeyi dene bakalım. Karşılaştığın ekranda sağ alttaki gelişmiş kısmına tıkla, güvenlik riskini kabul et ve ilerle tarzı bir şey yazması gerek bir de bu şekilde dene.

Tarayıcının ayarlarından değiştirebilirsin. 1.1.1.1 yapmanı öneririm yani Cloudflare.

Sizin dediğinize benzer bir şey yaptım sanırım. Sorun çözüldü: Ayarlardaki genel bölümünün en aşağısında ağ ayarlarında "bu ağın vekil sunucu ayarlarını kendiliğinden tanı" seçeneğini işaretledim. Sorun çözüldü. Teşekkürler.

Geri
Yukarı