Firefox'ta YouTube çok yavaş

Opera'ya geçin bence.

Onda reklam çıkmıyor ve gayet stabil çalışıyor. Brave'de olabilir.

Hayır yani, adam bilgilerini Japon'lara vermek istemiyor olamaz mı? Ayrıca Opera Chromium tabanlı bir tarayıcı. Chrome, Opera, Brave, Edge ve Vivaldi aslında arayüz hariç tamamen aynı şeyin laciverti.

Son günlerde YouTube aşırı kasmaya başladı sanırım sorun AdGuard eklentisinde. YouTube için hangi adblocker önerirsiniz?

Firefox'ta YouTube'nin yavaş çalışmasının sebebi Google. Google YouTube'nin JS kodlarına Firefox tarayıcıda videoların yavaş buffer'lanması için veya bufferlansa bile geç oynatılması için bir kod ekledi. Çünkü Firefox Chromium kullanmayan bir tarayıcı ve Google tekel olan bir firma. Firefox'tan bilgileri yürütemedikleri için böyle bir yola başvurmuşlar.

Sen yine de uBlock Origin'e geç. En güveniliri ve en kalitelisi uBlock Origin. Ama düz uBlock'u yükleme, ikisi farklı kişiler tarafından yapılmış.

Hayır yani, adam bilgilerini Japon'lara vermek istemiyor olamaz mı? Ayrıca Opera Chromium tabanlı bir tarayıcı. Chrome, Opera, Brave, Edge ve Vivaldi aslında arayüz hariç tamamen aynı şeyin laciverti.

Firefox'ta YouTube'nin yavaş çalışmasının sebebi Google. Google YouTube'nin JS kodlarına Firefox tarayıcıda videoların yavaş buffer'lanması için veya bufferlansa bile geç oynatılması için bir kod ekledi. Çünkü Firefox Chromium kullanmayan bir tarayıcı ve Google tekel olan bir firma. Firefox'tan bilgileri yürütemedikleri için böyle bir yola başvurmuşlar.

Sen yine de uBlock Origin'e geç. En güveniliri ve en kalitelisi uBlock Origin. Ama düz uBlock'u yükleme, ikisi farklı kişiler tarafından yapılmış.
Kişi sadece reklam görmek istemediğini söyledi ve bende onun için yeterli olacak bilgiyi verdim :)

Ah be zeki hocam benim. Dedikleriniz doğru ama gerçek şu : Adamın verileri sanki internette cirit atmıyormuş gibi konuşmanız yok mu.

Kişi sadece reklam görmek istemediğini söyledi ve bende onun için yeterli olacak bilgiyi verdim :)

Ah be zeki hocam benim. Dedikleriniz doğru ama gerçek şu : Adamın verileri sanki internette cirit atmıyormuş gibi konuşmanız yok mu?

Peki hocam, zaten yazdığım adblocker uBlock Origin piyasanın açıkara en iyi ücretsiz reklam engelleyicisi. Hem Opera'nın built-in Adblocker'i harici uzantı olarak yüklenmiş hiçbir Adblocker'dan iyi olamaz diye düşünüyorum. Ayrıca internette verilerimiz cirit atıyor diye şifremizi adresimizi reklamcılara vermemizi yine de doğru bulmuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı