Firefox'tan Chrome'a geçilir mi?

goodpat

Decapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : Intel(R) Core(TM) i5-10400F
Ekran Kartı : Nvidia GeForce RTX 2060
Ana Kart : Gigabyte H410M H V3
Chrome verileri veriyor falan umurumda değil. Firefox'ta çoğu eklenti yok ve bunun yüzünden site tasarlarken bazı şeyleri kullanamıyorum. Ayrıca Chrome'a yeni gelen tasarımda çok daha iyi. Sizce geçilir mi?

Chrome verileri veriyor falan umurumda değil. Firefox'ta çoğu eklenti yok ve bunun yüzünden site tasarlarken bazı şeyleri kullanamıyorum. Ayrıca Chrome'a yeni gelen tasarımda çok daha iyi. Sizce geçilir mi?
Chrome'un verdiği verileri zaten tarayıcılarda girdiğiniz siteler de veriyor, artık gizlilik diye bir şey kalmadı gibi. Bu yüzden çok takmayın derim. Chrome kendini çok geliştirdi, hem RAM kullanımı hem tasarım olarak. Geçebilirsiniz.

Bende site tasarlıyorum firefox'un bir eksiğini görmedim ama sorunun cevabına gelirsek, geçilir neden olmasınki. Hangi tarayıcı ile rahat çalışıyorsan onu kullanırsın.

Aynen, adamlar RAM tasarrufu modlarını falan boşuna getirdiler zaten. Ayrıca artık Windows için bile en az 8 GB RAM öneriyorlarken Chrome'un kullandığı RAM miktarına mı taktınız?
16GB ram kullanıyorum, sistemde iyi. Bir sıkıntı olur mu?

Hocam cevabınız zaten sorunuz da, geçilir.

16GB ram kullanıyorum, sistemde iyi. Bir sıkıntı olur mu?
Olmaz.

16GB ram kullanıyorum sistemde iyi. Bir sıkıntı olur mu?
Ben de 16 GB RAM kullanıyorum. Sıkıntı çıkmaz. Bende çıkmıyor en azından. Bu RAM kullanımı muhabbetleri yalan. Siz ne kadar sekme açarsanız tarayıcı o kadar RAM yer zaten. Chrome sekmeler açılırken kasmasın diye depoluyor o kadar.

Hocam cevabınız zaten sorunuz da, geçilir.

Olmaz.
"da" orada bağlaç değil. Belirtmek istedim.

Geri
Yukarı