Firefox'tan Chrome'a geçilir mi?

Chrome'dan ziyade Brave kullanabilirsiniz. Yine Chromium tabanlı, ayrıca Chrome'a kıyasla daha iyi.

Ben de 16 GB RAM kullanıyorum. Sıkıntı çıkmaz. Bende çıkmıyor en azından. Bu RAM kullanımı muhabbetleri yalan. Siz ne kadar sekme açarsanız tarayıcı o kadar RAM yer zaten. Chrome sekmeler açılırken kasmasın diye depoluyor o kadar.

"da" orada bağlaç değil. Belirtmek istedim.
Teşekkürler. 1-2 hafta deneyimleyeceğim bir sıkıntı olmazsa, beğenirsem kalıcı olarak Chrome'a geçeceğim.

Chrome'dan ziyade Brave kullanabilirsiniz. Yine Chromium tabanlı, ayrıca Chrome'a kıyasla daha iyi.
Brave'i hiç sevmiyorum denemiştim zamanında. Hep çöküyor, tasarımı bana göre değil.

Eger Windows kullaniyorsan sahsen ben Edge oneririm.
Edge'de kullandım daha ilk çıktığı zamanlar. Bir sıkıntı yok ama hiç sade değil.Ayrıca Microsoft servislerini hiç sevmiyorum.

Geçilir. Eşekten inip ata binmek gibi olur hocam ama uzun vadede RAM'i çok sömürüyor. Bende Brave kullanayım dedim de yok Edge'e geri döndüm. RAM'e o kadar dokunmuyor ki başka hangi tarayıcıyı kullansanız rahat ettirmiyor bence.

Teşekkürler. 1-2 hafta deneyimleyeceğim bir sıkıntı olmazsa, beğenirsem kalıcı olarak Chrome'a geçeceğim.

Brave'i hiç sevmiyorum denemiştim zamanında. Hep çöküyor, tasarımı bana göre değil.

Edge'de kullandım daha ilk çıktığı zamanlar. Bir sıkıntı yok ama hiç sade değil.Ayrıca Microsoft servislerini hiç sevmiyorum.

Ilk ciktigina gore su an bambaska bir tarayici ama siz bilirsiniz tabi.

Stabil çalışıyor aslında. Tasarım konusunda da başarılı bence.

1701974116965.png

Oldukça sade ve işini yapıyor.

Geri
Yukarı