Fırınlama sonrası hata

Pingli Admin

Hectopat
Arkadaşlar laptopuma ekranda renk kaymaları çizgi işlemelerinden dolayı fırınlama işlemi yaptım. Şu anda gayet normal bir şekilde çalışmakta laptopun kendisinde hiçbir sıkıntı yoktur hiçbir renk kayması, çizgi yoktur. Fakat League of legens oyununu oynarken ekranda renk kayması, çizgiler çıkması, FPS düşüşüşyle oyunun donması ve sonunda oyun kapanma sorunu geri gelmekte. Fırınlama işlemini tekrardan mı yapmalıyım? Fırınlama yapmadan da bu problemi çözebilecek bir program var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop ekran kartınız anakarta gömülü değil mi? Fırınlama nasıl yaptınız? Ayrıca yeterli süre yapmadıysanız ondan da nüksedebilir. Bu işin doğru çaresi aslında reballing işlemidir ancak bu dönemde evden çıkmak çok riskli. Kaç dakika hangi ısıda fırınladınız? Bir de laptop ekran kartını nasıl fırınladınız?

Battaniye ve yorgana sararak yaptım olmadı, fön makinesiyle yaptım oldu. Ama 2 gün sonra tekrar aynı şekilde oldu son ihtimal anakartı komple fırınlama yapacağım. Yaz'ın, karantinadan sonra yeni bir laptop satın alınacak büyük ihtimal sadece şu karantina günlerinde biraz daha ömrünü uzatmaya çalışmak amacım. İnşallah bütün köy havaya uçmayız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Merhaba,
Bu şekilde yapılan işlemler cihaza zarar vermekten başka bir işe yaramaz cihazın ekran kartının sökülerek yeniden reballing işlemi yapılması gerekir

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı