Firma önerisi

Fiyatlar altyapına ve taahhüt süresine göre değişkenlik gösterir. Kendi evimizde 7 yıllık TTNet kullanıcısıydım, bu yıl Turkcell SuperOnline' a geçtim. Yedi yıl ben nasıl katlanmışım bu zulme dedim 😂.

Hali hazırda Türkiye'de en iyi hizmeti veren firma TürkNet kabul edilebilir. Fakat müşteri ilişkileri konusunda olumsuzlar. Bence TürkNet ve Turkcell firmalarıyla görüşmeni tavsiye ederim.

Fiyatlar altyapına ve taahhüt süresine göre değişkenlik gösterir. Kendi evimizde 7 yıllık TTNET kullanıcısıydım, bu yıl Turkcell Superonline'a geçtim. Yedi yıl ben nasıl katlanmışım bu zulme dedim 😂.

Halihazırda Türkiye'de en iyi hizmeti veren firma TurkNet kabul edilebilir. Fakat müşteri ilişkileri konusunda olumsuzlar. Bence TurkNet ve Turkcell firmalarıyla görüşmeni tavsiye ederim.

TurkNet seçicem muhtemelen ama Comnet'in 1000/50 paketi 669TL, peki Comnet interneti TT altyapısından mı veriyor?

Kaç mbps istiyorsunuz ?
Türk Net alıp deniyebilirsiniz tahüt yok sonuçta.
500-1000 download, 30-100 upload

Comnet TT. Altyapısı üzerinden hizmet veriyor ancak forumdan gördüğümüz kadarıyla arıza olduğunda aradığınızda cözmek yerine pat diye hizmeti kapatıyorlarmış.

TurkNet seçicem muhtemelen ama Comnet'in 1000/50 paketi 669TL, peki Comnet interneti TT altyapısından mı veriyor?

500-1000 download, 30-100 upload
Comnet 2012 yılında TT altyapısıyla kuruldu, güncel olarak hangi altyapıdalar bilmiyorum. Aklınızı karıştırmak gibi olmasın, müşteri geri dönüşü olarak aşırı olumsuz bir firma. Müşteri hizmetleri arızayı çözmek yerine internet hizmetini kesiyor 😅

En.

Comnet 2012 yılında TT altyapısıyla kuruldu, güncel olarak hangi altyapıdalar bilmiyorum. Aklınızı karıştırmak gibi olmasın, müşteri geri dönüşü olarak aşırı olumsuz bir firma. Müşteri hizmetleri arızayı çözmek yerine internet hizmetini kesiyor 😅

O zaman en mantıklısı TurkNet'in "alabildiğin maksimum hız = 399TL" paketi değil mi?

Geri
Yukarı