İnternet sağlayıcı firma önerisi

Tamam hocam mesela sosyalde bir konu açarsın kodu olan kodunu yazsın diye herkes beraber kullanır bedavaya getirir. Böyle bir şeyi yapmak güvenlik açığı falan bir şey olur mu? Tanımadığım rastgele insanlar çünkü.
Hayır dostum dediğin gibi olmuyor. kullanıcı diğer kullanıcının kodunu yazamaz. Kullanıcı Netspeed'e geçecek olan kişiye kodunu söyler geçecek olan kişi Müşteri hizmetleriyle konuşuyor. böyle oluyor.

Eğer bulunduğunuz yerde GigaFiber varsa TurkNet. Ben ise GigaFiber olmadığı için Netspeed'e geçtim. Gayet memnunum. TurkNet GigaFiber altyapınız yoksa Netspeed tavsiye ederim.

10 kişiyi davet edersen 10x10 100 TL indirim. Bedavaya getirebiliyorsun
Netspeed Davet sistemi burada detaylı yazıyor.

Anladım o zaman sağ olun. 10-15 kodu müşteri hizmetlerine söylerken kim öyle kim kala :)

Hocalarım sonuç böyle çıktı ilk defa bağlayacağım hangi paketi alım ya da net Speed sıkıntı yaşatır mi?

Screenshot_2022-09-23-20-34-36-113_com.android.chrome.jpg
Screenshot_2022-09-23-20-34-36-113_com.android.chrome.jpg

Hocalarım sonuç böyle çıktı ilk defa bağlayacağım hangi paketi alım ya da net Speed sıkıntı yaşatır mi?

Eki Görüntüle 1525711Eki Görüntüle 1525711

Netspeed- 100 mbps Buna bakabilirsiinz hocam. Bir sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum. Müşteri hizmetleri teknik bilgiye sahip herhangi bir sıkıntı çıktığında ilgileniyorlar ve bilgisayardank kaynaklı bir sorun varsa PC'ye bağlanıyorlar. Öneririm yani. Kullanmak isterseniz davet kodumu atayım hem ben hem siz aylık 10 TL indirimden yararlanalım

Netspeed- 100 mbps Buna bakabilirsiinz hocam. Bir sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum. Müşteri hizmetleri teknik bilgiye sahip herhangi bir sıkıntı çıktığında ilgileniyorlar ve bilgisayardank kaynaklı bir sorun varsa PC'ye bağlanıyorlar. Öneririm yani. Kullanmak isterseniz davet kodumu atayım hem ben hem siz aylık 10 TL indirimden yararlanalım
Hocam altyapı en fazla 71 MB destekliyor sorun olmasın

Sorun olmaz diye biliyorum ben. Sadece en fazla 71 alır arkadaş.
O zaman Netspeed baglatiyorum yardımınız için teşekkürler
Bu arada hocam siz kodu verin ben yarın başvuruda bulunacağım inşallah sıkıntı çıkarmaz

Geri
Yukarı