FitGirl repack virüs bulaştır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

King Weathers

Decipat
Acele ile açıyorum konuyu, yanlış yere açtıysam affola.

Ben şehir dışındayken kardeşim bilgisayarıma 2-3 FitGirl Repack'ten oyun indirmiş. Hepsini kurmuş bir güzel oynamış. Daha yeni fark ediyorum. Bilgisayarıma virüs bulaşmış mıdır? Biraz okuyunca FitGirl için mining virüsü falan var demişler. FIFA 18 ve CoD: MW2 kurmuş bir oyun daha var adını bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi bir virüs programın varsa virüs bulaşmaz kolay kolay. Tabi ki virüs programını devre dışı bırakırsan bulaştırır. Ayrıca babanın oğlu mu bu kadar güveniyorsun? @RoCoKo
Babamın kızı.

Fitgirl güvenilirdir arkadaşlar. Fitgirl yazıyordu indirdim virüs kaptım gibi yazıların sebebi fake siteleridir. .site ile biten sitesinden indirirseniz sorun yaşamazsınız .co .com .website gibileri sahtedir dosyalarında virüs ve miner bulunmaktadır.

İyi bir virüs programın varsa virüs bulaşmaz kolay kolay. Tabi ki virüs programını devre dışı bırakırsan bulaştırır. Ayrıca babanın oğlu mu bu kadar güveniyorsun? @RoCoKo
Adam bedavaya yapmıyor herhalde. İlla ki para kazandıracak birşeyler koyabilir içine.
Zahmet edip kendi sitesine girerseniz orada bitcoin bağışı yapma kısmını görürsünüz.

Bulaştırmaz. FitGirl kurulumlarında alt kısımda bulunan tuşa bastığında seni orijinal FitGirl sitesine yönlendiriyorsa temizdir. Duyar kasmak için "ehe torrent kesin virüs ehe korzana karşıyız ehe" diyen tiplere itibar etmeyin. Oyunların en az 250-500 TL olduğu bir dönemdeyiz.

Fitgirl güvenilirdir arkadaşlar. Fitgirl yazıyordu indirdim virüs kaptım gibi yazıların sebebi fake siteleridir. .site ile biten sitesinden indirirseniz sorun yaşamazsınız .co .com .website gibileri sahtedir dosyalarında virüs ve miner bulunmaktadır.
Oyun fiyatları çok pahalı olduğundan dolayı bütçemin yetmediği oyunları korsan olarak indirmeye karar verdim, şimdi internetten baktım da bir sürü FitGirl sitesi var. bir tanesini Chrome ana ekranına eklemiştim ne olur olmaz diye ve sonu .co ile bitiyor. Neredeyse her tıklamamda reklama sayfası açılıyor, eğer ceza sebebi değilse gerçek sitesinin linkini atabilir misin? FitGirl.site yazınca reklam sitesi çıkıyor.

Sonu ".co" olan gerçek sitedir.
Fitgirl Korsan dünyasının en başarılı Repackcisi desem yalan olmaz. Ama çok sahte siteler mevcut son zamanda. Sonu "site" olandan indirdiyseniz sorun yok.
Sonu ".site" olan doğru değil.

Artı -3 Eksi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı