FitGirl repack virüs bulaştır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

King Weathers

Decipat
Acele ile açıyorum konuyu, yanlış yere açtıysam affola.

Ben şehir dışındayken kardeşim bilgisayarıma 2-3 FitGirl Repack'ten oyun indirmiş. Hepsini kurmuş bir güzel oynamış. Daha yeni fark ediyorum. Bilgisayarıma virüs bulaşmış mıdır? Biraz okuyunca FitGirl için mining virüsü falan var demişler. FIFA 18 ve CoD: MW2 kurmuş bir oyun daha var adını bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kardeşimin bir laptopu var, oyunları indirecekse .site diye biten yerden indirse bir şey olur mu?

Pembe kısımda dediği gibi, ". site" dışında hepsinin reklam ve virüs amaçlı olduğunu söylüyor. Bence derhal kaldırın. Evet, sahte.
.co olan site de .site ile biten site sahte diyor :D ikisinin kıyaslamasını yaptım da birbirinin aynıları, çok sağ olun. Sürekli reklam sayfasına atmasından şüphelenmiştim zaten, tarayıcıya FitGirl yazınca niye orijinali yerine sahteleri çıkıyor anlamış değilim.

Son düzenleme:
Hocam kardeşimin bir laptopu var, oyunları indirecekse .site diye biten yerden indirse bir şey olur mu?
Olmaz, olmaz da kurulması büyük ihtimalle büyük boyutlu olanı indirmekten daha uzun sürecektir. Ondan doğrudan igg gibi sitelerden indirmek daha mantıklı bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı