Fitness çalışma programı nasıl?

IDenizI

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Pazartesi: Ön Kol - Arka Kol - Bilek
Salı: Göğüs
Çarşamba: Omuz - Sırt
Perşembe: Bacak
Cuma: Ön kol - Arka Kol - Bilek
Cumartesi: Göğüs

Amacım kas kütlemi arttırmak ve sıkılaştırmak. Boyum 178 cm ve 74 kiloyum, 70 kiloya düşmeye çalışıyorum. 4 aydır spor yapıyorum.

Kötü bir program. Bir gün pull, bir gün push olarak devam ederseniz daha sağlıklı olur. Pazartesi haftaya ön arka kol ile başladığınızda salı günü yapacağınız preslerde arka kolunuz zaten yorulmuş olacak.

O sebeple

Pazartesi Göğüs Arka Kol
Salı Sırt
Çarşamba Off
Perşembe Omuz Ön Kol
Cuma Bacak deneyebilirsin ben böyle verim aldım 4.5 yıl.

Pazartesi: Ön kol - arka kol - bilek.
Salı: Göğüs.
Çarşamba: Omuz - sırt.
Perşembe: Bacak.
Cuma: Ön kol - arka kol - bilek.
Cumartesi: Göğüs.

Amacım kas kütlemi arttırmak ve sıkılaştırmak. Boyum 178 cm ve 74 kiloyum, 70 kiloya düşmeye çalışıyorum. 4 aydır spor yapıyorum.

Şu an durumun nasıl gelişme var mı? Hocam ona göre bende uygulayacağım.

Şu an durumun nasıl gelişme var mı? Hocam ona göre bende uygulayacağım.
Dediğim programı uygulamadım, üstteki arkadaşın programına benzer bir program uyguladım. Bir gün itiş, bir gün çekiş olacak şekilde. 74 kg'dan 68'e düştüm ardından da kas kütlesini arttırmaya odaklanıp 77 kiloya çıktım. Şu an 77 kg'yum ve halen programıma devam ediyorum.

Dediğim programı uygulamadım, üstteki arkadaşın programına benzer bir program uyguladım. Bir gün itiş, bir gün çekiş olacak şekilde. 74 Kg'dan 68'e düştüm ardından da kas kütlesini arttırmaya odaklanıp 77 kiloya çıktım. Şu an 77 kg'yum ve halen programıma devam ediyorum.

Anladım bende arkadasın üstteki verdıgı programı uygulıcagım inşallah bende de gelişme olur 17yaş 1.78 boy 75 kilo falan uygun mudur bu programa.

Anladım bende arkadasın üstteki verdıgı programı uygulıcagım inşallah bende de gelişme olur 17yaş 1.78 boy 75 kilo falan uygun mudur bu programa.
Uygun olmayacak bir şey yok neredeyse herkesin uyguladığı bir program zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı