Fitness için fıstık ezmesi tavsiyesi

zagzirus

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba şeker ilavesiz kaliteli bir fıstık ezmesi markası önerebilir misiniz? Açık satılan ürünlere de güvenemiyorum. Kullandığınız kaliteli markalar nelerdir?

Ben hiç anlamam ama bir arkadaşım protein oranı çok iyi diyordu.

Spor için yağ oranı biraz yüksek değil mi? 100gramda 25 gram protein var fakat 50 gramda yağ var.

Uzun süredir bunu kullanıyorum. Tadı güzel tanecikli bir yapısı var. Fiyatına göre en iyisi.
Lezzetin Diyarı Doğal Fıstık Ezmesi 1500 gr Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL daha önceden de bunu kullanmıştım bunu da öneririm. Diğerine göre kıvamı biraz daha katı.
Taneciksiz seviyorsan FitNut veya Züber öneririm. Migros'lardan alabilirsin.
Son olarak proteini yüksek diye düşünüp günlük 100 gramı geçmemeni öneririm. Yağ oranı yüksek olduğu için fazlası sivilce ve yağlanma yapabiliyor.

Uzun süredir bunu kullanıyorum. Tadı güzel tanecikli bir yapısı var. Fiyatına göre en iyisi.
Lezzetin Diyarı Doğal Fıstık Ezmesi 1500 gr Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL daha önceden de bunu kullanmıştım bunu da öneririm. Diğerine göre kıvamı biraz daha katı.
Taneciksiz seviyorsan FitNut veya Züber öneririm. Migros'lardan alabilirsin.
Son olarak proteini yüksek diye düşünüp günlük 100 gramı geçmemeni öneririm. Yağ oranı yüksek olduğu için fazlası sivilce ve yağlanma yapabiliyor.
Hocam bu doğal yazanlardan şüpheleniyorum merdiven altı olmasın? Bilindik kaliteli bir marka olması taraftarıyım çünkü bu ürünü ben sağlık için tüketiyorum ve her sabah yiyorum.

Ben fitnut kullanıyordum ben de bunu tavsiye ederim. Şeker ilavesi yok.
Çoğu fitnessçı bunu tercih ediyor sanırım hocam bende çok şahit oldum. Kıvamı çok sıvık şeklinde yorumlar vardı.

Instagram'da ''ezmeaski'' olarak aratırsanız devamlı olarak kullandığım fıstık ezmesine ulaşırsınız. Doğal, şeker ilavesiz, taze ve hızlı kargo. Memnunum. Kesinlikle öneririm.

Hocam bu doğal yazanlardan şüpheleniyorum merdiven altı olmasın? Bilindik kaliteli bir marka olması taraftarıyım çünkü bu ürünü ben sağlık için tüketiyorum ve her sabah yiyorum.

Çoğu fitnessçı bunu tercih ediyor sanırım hocam bende çok şahit oldum. Kıvamı çok sıvık şeklinde yorumlar vardı.

Hocam bende ara sıra düşünüyorum doğal mıdır diye ama onun için bir şey demek zor. Deva Çiftliğini aylardır kullanıyorum vücuduma bir zararını görmedim.
FitNut için denilenler doğru kıvamı fazla sıvı, hiç taneciği yok. Ağızda yağ bırakabiliyor biraz. Ben diğerlerine göre tadını pek beğenmemiştim.
En mantıklısı yavaş yavaş hepsini deneyip zevkinize göre seçmeniz.

Hocam bende ara sıra düşünüyorum doğal mıdır diye ama onun için bir şey demek zor. Deva Çiftliğini aylardır kullanıyorum vücuduma bir zararını görmedim.
FitNut için denilenler doğru kıvamı fazla sıvı, hiç taneciği yok. Ağızda yağ bırakabiliyor biraz. Ben diğerlerine göre tadını pek beğenmemiştim.
En mantıklısı yavaş yavaş hepsini deneyip zevkinize göre seçmeniz.
Hocam işte sağlık bu deneme yanılma olayı olmasın diye sizlere danışmak istedim. Kafam rahat olsun istiyorum. Onaylı net bir ürün arıyorum. Instagram vs riske girmek istemiyorum.

Geri
Yukarı