Fitness için supplement önerisi

Her antrenman gününde 45dk önce kullanmak fazla mı olur? Arkadaşımdan biliyorum her antrenmana giderken kullanıyordu.

Vücut Kafein'e tepki vermemeye başlar. Boşuna haftada 1-2 demiyoruz. Hem bağımlılık yapar hem de vücut kafeine alıştığı için diremnç oluşur ve ha bire doz arttırmak istersin. Bu da iyi bir şey değil.

Vücut Kafein'e tepki vermemeye başlar. Boşuna haftada 1-2 demiyoruz. Hem bağımlılık yapar hem de vücut kafeine alıştığı için diremnç oluşur ve ha bire doz arttırmak istersin. Bu da iyi bir şey değil.
Tamamdır hocam bu arada BCAA almama gerek var mı?

Anladım o zaman 1 antrenman aralıklı olucak gibi kullanmak lazım
haftada 3 gün mu spor yapıyorsunuz?

Yani denebilir hocam bcaa da almayı düşünüyordum bcaa için öneriniz var mı
gerekli proteini alın. Bcaa ya zaten gerek yok, bcaa kaslardaki onarımı hızlandırır. Bunu vücut normaldede yapıyor zaten, gerekli proteini alın zaten onarım yapılıyor :D

ha yok ben illaha ki alacağım, heves atacağım diyorsanız.
Kingsize nutrition bcaa
hiq bcaa energy
önerebilirim

haftada 3 gün mu spor yapıyorsunuz?

gerekli proteini alın. Bcaa ya zaten gerek yok, bcaa kaslardaki onarımı hızlandırır. Bunu vücut normaldede yapıyor zaten, gerekli proteini alın zaten onarım yapılıyor :D

ha yok ben illaha ki alacağım, heves atacağım diyorsanız.
Kingsize nutrition bcaa
hiq bcaa energy
önerebilirim
4 gün yapıyorum gerekli proteini alamadığım günler oluyor ama çok da dert etmiyorum protein tozuyla vs uğraşmamak için yeterli protein alınamayan günlerde illa bi proteine ihtiyaç var mı

4 gün yapıyorum gerekli proteini alamadığım günler oluyor ama çok da dert etmiyorum protein tozuyla vs uğraşmamak için yeterli protein alınamayan günlerde illa bi proteine ihtiyaç var mı
Var hergün protein ihtiyaç ama şu devirde 1 kutu protein tozu fiyatına 5 kilo tavuk geliyor. O yüzden hiç gerek yok. Zengin muhabbeti bana göre o tür lüksler 😂

Geri
Yukarı