Fitness ile 1 ayda 10 kilogram zayıflamak

342746

Kilopat
Makaleler
10
Arkadaşlar hedefim 1 ayda 10 kg vermek. Boyum 174cm kilom 81KG pazartesi başladım spora ve planım ise şu: Evde kendim uygulamalar üzerinden spor yapiyorum ve 20 dk falan suruyor ama daha dambıllarım gelmedi onlar gelsin onlarla da spor yapacağım ayriyeten. Akşam 1 saat koşu- yürüyüş yapıyorum ve günde 2 buyuk fincan yeşil çay ve 2 bardak süt içiyorum. Sizce bu planla 1 ayda 10 kg verebilir miyim?

Arkadaşlar hedefim 1 ayda 10 kg vermek. Boyum 174cm kilom 81KG pazartesi başladım spora ve planım ise şu: Evde kendim uygulamalar üzerinden spor yapiyorum ve 20 dk falan suruyor ama daha dambıllarım gelmedi onlar gelsin onlarla da spor yapacağım ayriyeten. Akşam 1 saat koşu- yürüyüş yapıyorum ve günde 2 buyuk fincan yeşil çay ve 2 bardak süt içiyorum. Sizce bu planla 1 ayda 10 kg verebilir miyim?
Süt içme kardeşim Tdeeni hesapla yaktıgından 1000 kalori az ye çayla olcak iş değil git bide spartaküs yap 1 ayda 10 kilo zor 200 kilo değilsen okadar seri veremezsin.

Hızlı kilo vermenin sağlıklı olmadığını duymuştum, ve kendini çok fazla yorma, yani gün de 5 saat vs. çalışma bence, dışarıdan güzel ve fit gözüken bir vucüdun içide sağlıklı olduğu anlamına gelmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı