Fitness programım nasıl?

benkimimbilmem

Hectopat
Pazartesi.
Dumbell row.

Shoulder press.
Lateral raise.
Rear delt raise.

Biceps curl.
Hammer curl.

Sali.
Sinav.
Incline sinav.

Squat.

Dips.
Triceps kickbacks.
Programim boyle, carsamba gunu off sonra basa donuyor pazartesine. Eklememi onerdiginiz veya gununu degistirmemi onerdiginiz bir şey var mi?

Pazartesi.
Dumbell row.

Shoulder press.
Lateral raise.
Rear delt raise.

Biceps curl.
Hammer curl.

Sali.
Sinav.
Incline sinav.

Squat.

Dips.
Triceps kickbacks.
Programim boyle, carsamba gunu off sonra basa donuyor pazartesine. Eklememi onerdiginiz veya gununu degistirmemi onerdiginiz bir şey var mi?
Sana tavsiyem itiş,çekiş,bacak şeklinde gitmek olacaktır yani ilk gün göğüs,arka kol,omuz, 2. gün sırt,biceps,ön kol, 3. gün bacak ve karın 3 günde 1 dinlenmelisin bu bahsettiğim programı internetten çok rahat bulabilirsin. Failure,RIR,RRM gibi teknik kavramlar hakkında bilgi sahip olmak antrenmanlarına level attırmak istersen de Güray hocayı tavsiye ederim youtube da ücretsiz videolar çekiyor.

Bu "programı" kendiniz mi hazırladınız? Ve evde mi yapıyorsunuz?
Salona gidiyordum, hoca bu sekil program yazmisti evde yapabilcegim hareketlere uyarladim sadece.
Sana tavsiyem itiş,çekiş,bacak şeklinde gitmek olacaktır yani ilk gün göğüs,arka kol,omuz, 2. gün sırt,biceps,ön kol, 3. gün bacak ve karın 3 günde 1 dinlenmelisin bu bahsettiğim programı internetten çok rahat bulabilirsin. Failure,RIR,RRM gibi teknik kavramlar hakkında bilgi sahip olmak antrenmanlarına level attırmak istersen de Güray hocayı tavsiye ederim youtube da ücretsiz videolar çekiyor.
Anladim peki bacagi da bu gunlerden birine koyma sansim var mi 2 gun calisip 1 gun off yapmak daha iyi geliyor bana.
Gördüğüm en garip programlardan, salonda mı çalışıyorsun evde mi?
Evde.
Değişik bir program yapmışsın. Yeni mi başladın?
Biceps ve tricepsi Salı gününe koy. Göğüs, sırt ve omuz da Pazartesi olsun. Bu şekilde çalışıyorum ben. Verim oranı yüksek.
Tricepsle gogus farkli gun sorun olmaz mi cunku gogus calisirken triceps de calisiyo. Sonraki gun yine triceps yaparsam sorun olmaz mi?

Anladim peki bacagi da bu gunlerden birine koyma sansim var mi 2 gun calisip 1 gun off yapmak daha iyi geliyor bana.
Antrenman performansını düşürebilir bu 2 gün çalışıp bir gün off diyorsanız üst vucüt,alt vucüt antrenmanları daha çok işinize yarar ya da full body antrenmanlarıyla 1 gün on 1 gün off şeklinde yapabilirsiniz zaten yeni başlamışsınız full body daha kolay adapte olmanızı sağlar.

Geri
Yukarı