Fitness tavsiyesi

Detaylı bir video mevcut mu acaba?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1 gün workout 1 gün off şeklinde benim program

Lat Pulldown 3x6-10
Cable Row veya High Row 3x6-10
Chest Press veya Bench Press 3x6-10
Machine Fly 3x6-10
Squat 5x6-10
Calf 4x8-12
Dumbbell shrug 4x8-12
Triceps pushdown 4x8-12
Shoulder Press 4x8-12
Lateral Raises 4x8-12
Dumbbell biceps curl 4x8-12

Göğüs ve sırt tek hareket 4-5 set de yapılabilir. Shrug yapmayabilirsin. Ben de yeni yeni deniyorum değiştiriyorum açıkcası, bir ay civarı oldu ama etkisi güzel.

Attığım video izlemedim ama 10:50'de bacak için yine 6-10 tekarla 2 set compound hareket, 1 set leg curl, 1 set adductor, 1 set extension sonra calf öneriyor. Benimkinden daha iyidir muhtemelen ben de bugün izleyip bir şeyleri değiştiririm.

Son düzenleme:
Kizlar kasli erkekleri ozel olarak sevmiyor bilgine.
Amacım kızlara kendimi sevdirmek değil kafamı dağıtmak

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1 gün workout 1 gün off şeklinde benim program

Lat Pulldown 3x6-10
Cable Row veya High Row 3x6-10
Chest Press veya Bench Press 3x6-10
Machine Fly 3x6-10
Squat 5x6-10
Calf 4x8-12
Dumbbell shrug 4x8-12
Triceps pushdown 4x8-12
Shoulder Press 4x8-12
Lateral Raises 4x8-12
Dumbbell biceps curl 4x8-12

Göğüs ve sırt tek hareket 4-5 set de yapılabilir. Shrug yapmayabilirsin. Ben de yeni yeni deniyorum değiştiriyorum açıkcası, bir ay civarı oldu ama etkisi güzel.

Attığım video izlemedim ama 10:50'de bacak için yine 6-10 tekarla 2 set compound hareket, 1 set leg curl, 1 set adductor, 1 set extension sonra calf öneriyor. Benimkinden daha iyidir muhtemelen ben de bugün izleyip bir şeyleri değiştiririm.
Teşekkür ederim

Merhaba herkese, bende çoğu erkek gibi ciddi ilişkisi bitip spor salonuna yazılan bir tip olarak bu çoğunluk arasına katıldım. Fakat daha öncesinde spor salonuna yazılmadım. Sadece evdeki ağırlıklarla çalışıyordum. Bir salona yazılacağım bana öneri verebilirseniz sevinirim. ( şunları yapabilirsin ilk başta gibi. )

Antrenmanda kaslara yüklenmen gerekenden çok yüklenme atıyorum bicepsi 1 günde 15 set çalışma ve beslenme çok önemli sağlığına dikkat edip sağlıklı beslenmen lazım.

Geri
Yukarı