Fitness tavsiyesi

BerkayHnr

Decapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
şuan okuyor ama ilerde işsiz
Merhaba herkese, bende çoğu erkek gibi ciddi ilişkisi bitip spor salonuna yazılan bir tip olarak bu çoğunluk arasına katıldım. Fakat daha öncesinde spor salonuna yazılmadım. Sadece evdeki ağırlıklarla çalışıyordum. Bir salona yazılacağım bana öneri verebilirseniz sevinirim. ( şunları yapabilirsin ilk başta gibi. )

Merhaba herkese, bende çoğu erkek gibi ciddi ilişkisi bitip spor salonuna yazılan bir tip olarak bu çoğunluk arasına katıldım. Fakat daha öncesinde spor salonuna yazılmadım. Sadece evdeki ağırlıklarla çalışıyordum. Bir salona yazılacağım bana öneri verebilirseniz sevinirim. ( şunları yapabilirsin ilk başta gibi. )
Salonda kokmamak en önemli kural bence.

Bu anlık bir heves ise ve disiplinli davranamayacaksanız hiç başlamayın. Makineleri boşuna meşgul etmeyin. Onun dışında kaç gün gidebileceğini hesaplayıp internetten herhangi bir programa uyabilirsin. 3 günlük Full body fitness programı gibi. Programdaki hareketlerin isimlerini internete yazarak nasıl yapıldığını öğrenebilirsin.

Bu anlık bir heves ise ve disiplinli davranamayacaksanız hiç başlamayın. Makineleri boşuna meşgul etmeyin. Onun dışında kaç gün gidebileceğini hesaplayıp internetten herhangi bir programa uyabilirsin. 3 günlük Full body fitness programı gibi. Programdaki hareketlerin isimlerini internete yazarak nasıl yapıldığını öğrenebilirsin.
Daha öncesinde evde yapıyordum. Dediğim gibi ilişkim bitti. Okulum 12:50 de bitiyor ve günüm bomboş geçiyor. Daha öncesinde de evde yaptığım için fakat evde bir yere kadar artık diyerek bırakmıştım. Ayriyeten arkadaşlarımla yazıldığım için benim açımdan daha iyi olacaktır diye düşünüyorum. Önerdiğiniz başlangıç programı varsa paylaşırsanız sevinirim.

Daha öncesinde evde yapıyordum. Dediğim gibi ilişkim bitti. Okulum 12:50 de bitiyor ve günüm bomboş geçiyor. Daha öncesinde de evde yaptığım için fakat evde bir yere kadar artık diyerek bırakmıştım. Ayrıyeten arkadaşlarımla yazıldığım için benim açımdan daha iyi olacaktır diye düşünüyorum. Önerdiğiniz başlangıç programı varsa paylaşırsanız sevinirim.

Başlangıç için bir programım yok. Fakat yotutubeda başlangıç programlarını söyleyen ve nasıl yapıldığını öğreten birçok kanal var. Sadece biraz araştırmak lazım.

Başta full body yap. Her kas için 3x10 ikişer hareket olabilir. Bir gün gidip bir gün off verebilirsin. Haftada üç dört gün git, daha çok gitmek istiyorsan off günlerde cardio yapabilirsin.

Başta full body yap. Her kas için 3x10 ikişer hareket olabilir. Bir gün gidip bir gün off verebilirsin. Haftada üç dört gün git, daha çok gitmek istiyorsan off günlerde cardio yapabilirsin.
Detaylı bir video mevcut mu acaba?

Kizlar kasli erkekleri ozel olarak sevmiyor bilgine.

Yeni konular

Geri
Yukarı