Fitness'a Başlamak

P0ison

Picopat
Herkese selamlar, bu hafta Fitness'a başlıyorum. Daha önce Fitness tecrübem olmadı, o yüzden tüm tavsiyelerinize açığım. Açıkçası şubat veya mart ayına kadar güzel bir vücut yapma hedefim var, çoğu kişi Fitness'a başlayınca bırakıyor ama yarım bırakılan şeylerden pek hoşlanmam doğrusu, kendimi en iyi şekilde geliştirmek istiyorum. 190 cm 71 Kg'yim. Fitness yapan tüm arkadaşların tavsiyelerine açığım. 😊

Protein tozu ya da herhangi bir supplement kullanma spor sonrası bir muz ya da herhangi bir meyve al bol bol su tüket sabahları yüksek protein almaya çalış.

Piyasadaki protein tozlarının geneli artık kimyasal peynir altı suyu kullanan az kaldı hem de yapabiliyorsa besinlerden protein almak daha sağlıklı.

Kanıtlayamayacaksan boşu boşuna çamur atma. Şu protein tozu ve kreatin gibi supplementler hakkında şeyler uydurmaktan vazgeçin artık.
Herkese selamlar, bu hafta Fitness'a başlıyorum. Daha önce fitness tecrübem olmadı, o yüzden tüm tavsiyelerinize açığım. Açıkçası şubat veya mart ayına kadar güzel bir vücut yapma hedefim var, çoğu kişi Fitness'a başlayınca bırakıyor ama yarım bırakılan şeylerden pek hoşlanmam doğrusu, kendimi en iyi şekilde geliştirmek istiyorum. 190 cm 71 Kg'yim. Fitness yapan tüm arkadaşların tavsiyelerine açığım. 😊

Nasıl bir vücut istiyorsun bilmiyorum ama ancak 1 yıl düzenli istikrarlı çalışmayla istediğin vücudu elde edebilirsin. Boyuna göre kilon az geldi yağsız kilo kazanmaya bak ve protein ağırlıklı beslen bu işin tek püf noktası beslenmedir.

Kanıtlayamayacaksan boşu boşuna çamur atma. Şu protein tozu ve kreatin gibi supplementler hakkında şeyler uydurmaktan vazgeçin artık.

Nasıl bir vücut istiyorsun bilmiyorum ama ancak 1 yıl düzenli istikrarlı çalışmayla istediğin vücudu elde edebilirsin. Boyuna göre kilon az geldi yağsız kilo kazanmaya bak ve protein ağırlıklı beslen bu işin tek püf noktası beslenmedir.

Hocam gayet doğru yere basmışsınız çünkü günümüzde spora başlayan çoğu genç kendini 1 veya 2 ayda Mr. Olympia olacak sanıyor.
Ayrıca arkadaşlar bu Supplement'leri bu kadar kötülemeyin ve yanlış bilgilere kanmayın adamlar protein tozlarını eksik kalan makro değerlerini tamamlamak için kullanıyor lütfen Gelip'te insanlara yanlış bilgi vermeyin protein tozu ile alakalı.

Geri
Yukarı