Fitnessta 1 ayda neler olur?

Magamelaa

Hectopat
Daha fazla  
Fitnessa gideceğim şu an 78 kilo falanım. Boyum da 1.72 falan. İlk 1 ayda vücudu toplarlayabilir miyim? Mesela 70 kilolara düşer miyim? Fit ve hafiften kaslı bir görünüm alabilir miyim? Vücudumda gerçekten çok iyi kas kütlesi var aslında yağ oranım %20-%23 arası. Yani yağı ilk 1 ayda atar mıyım, yağ oranım ne kadar iner?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fitnessa gideceğim şu an 78 kilo falanım. Boyum da 1.72 falan. İlk 1 ayda vücudu toplarlayabilir miyim? Mesela 70 kilolara düşer miyim? Fit ve hafiften kaslı bir görünüm alabilir miyim? Vücudumda gerçekten çok iyi kas kütlesi var aslında yağ oranım %20-%23 arası. Yani yağı ilk 1 ayda atar mıyım, yağ oranım ne kadar iner?

İlk ay vereceğin kilonun çoğunluğu sudur. İlk ay çok bir değişim bekleme. Eğer disiplinliysen devam et. 3 ayda değişimi görürsün.

Aynı boydayız ama benim kilom 68, sigara kullanmadan düzenli olarak spor yaptım, yemeğime dikkat ettim ve markette satılan protein gıdalar ( bar ya da süt gibi) ürünler hariç başkaca ek gıda kullanmadım. 1 ayda gözle görülür bir fark olmadı zaten spor geçmişin yoksa ilk 1 hafta kas ağrıları ve ısınma hareketleri ile geçiyor ancak 1 yılın sonunda eski fotoğraflar ile arada ciddi fark vardı. Omuzlarım hariç oturdu vücudum.

Yeni konular

Geri
Yukarı