Five Nights at Freddy's hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yeni oyunu kötü gibi duruyor sanki FNAF değil de bağımsız bir korku oyunu gibi.

Hikayeyi bilmiyorsunuz sanırım. FNAF 9 diyebiliriz bu oyuna çünkü hikaye tarafındaki 9. oyun. Vanny yani william aftonun yetiştirdiği diğer katilin 6 saat içinde pizza plex mekanında bizi yakalamaya çalışacağı, bizim de 6 saat içinde (FNAF klasiği gece 12-sabah 6) pizza plexten çıkmaya çalışacağız. Zaten scott ın bu kadar duyurduğu bir oyunun 6 saatten az olmasinı beklemiyordum. Ben bayağı hypelandım oyuna. İnşallah güzel olur.

Hikayeyi bilmiyorsunuz sanırım. FNAF 9 diyebiliriz bu oyuna çünkü hikaye tarafındaki 9. oyun. Vanny yani william aftonun yetiştirdiği diğer katilin 6 saat içinde pizza plex mekanında bizi yakalamaya çalışacağı, bizim de 6 saat içinde (FNAF klasiği gece 12-sabah 6) pizza plexten çıkmaya çalışacağız. Zaten scott ın bu kadar duyurduğu bir oyunun 6 saatten az olmasinı beklemiyordum. Ben bayağı hypelandım oyuna. İnşallah güzel olur.
yanlış anlaşıldım galiba oyunda bildiğim kadarıyla yürebilme özelliğine sahibiz o açıdan

Yanlış anlaşıldım galiba oyunda bildiğim kadarıyla yürebilme özelliğine sahibiz o açıdan.

Tamadır ben bağımsız derken hikaye tarafından anladım. FNAF'ın 2021 de halen basit bir jumpscare oyunundan ibaret olmasını bekleyemezsiniz. Teknoloji de FNAF da gelişti bence çok iyi oldu bu ekstra ondan hypelandım ben.

Ben en çok FNAF 4Ü sevdim ses kas kapıya bak arkaya bak dolaba bak falan sonra bir de FNAF 2 çok sardı diğerleri ucn dışında sarmadı FNAF Security Breach çok güzel.

Bende başta oyunun FNAF oyunundan kaçtığını düşünmüştüm. Ancak Adal hikaye videosu çekince aksine tam FNAF hikayesinin içinde olduğunu anladım. Size bir şey sorayım. Sizce 10. oyun çıkarsa Security Breach oyunundaki hangi sondan devam eder?

Geri
Yukarı