Five Night's at Freddy's hakkında ne düşünüyorsunuz?

Karmaşık değil demek kötü demek değildir, ben FNaF kötüdür falan demedim. Aslında biraz daha bakarsan zannetiğin kadar karmaşık olmadığını farkedersin.
Kötü ve ya iyi dedin demedim zaten. Bana göre de çok karmaşık değil ama yine de karmaşık. Hikaye için kitaplardan vs. teori üreten birisi olduğum için karmaşık. Bir dediğin diğerini tutmuyor. Uzatmamıza gerek yok, herkesin kendi düşüncesi.
Bir dediğin diğerini tutmuyor derken hikaye hakkında söyledim, sana değil.

Kötü ve ya iyi dedin demedim zaten. Bana göre de çok karmaşık değil ama yine de karmaşık. Hikaye için kitaplardan vs. teori üreten birisi olduğum için karmaşık. Bir dediğin diğerini tutmuyor. Uzatmamıza gerek yok, herkesin kendi düşüncesi.
Bir dediğin diğerini tutmuyor derken hikaye hakkında söyledim, sana değil.
Teori üretmek mi? Umarım hala springtrap'in kimliğinde kalmamışsınızdır, teori mi kaldı her şey ortada.

Teori üretmek mi? Umarım hala Springtrap'in kimliğinde kalmamışsınızdır, teori mi kaldı her şey ortada.

"We can get out of here, you and me together" ne demek bunu çözmeye çalışıyoruz, "the stage is set", "when fear takes hold", "and reality fails", gregory kim bunu öğrenmeye çalışıyoruz.
Ayrıca FNAF 2 dışında hiçbir şeyden emin değiliz. Game Theory'nin dediği her şey doğru değil.

Son düzenleme:
Çocuk oyunu diyenlere FNAF'ın hikayesini izlemesini tavsiye ederim gerçekten başarılı bir seri her oyun farklı farklı özellikleri ile ortaya çıkıyor(hikayeyi adaldan izlemeyin çoğu değindiği konu en azından Security Breach hikayesi yanlış)

Chica'yı ele aldığımızda.

1. oyundaki gayet güzel plastik ve tatlı.
2. oyundaki de güzel.
3. oyundaki halüsinasyon.
4. oyundaki direk Terminator filminden kaçmış.

Şakayı bir yana bırakalım fakat seri hikaye olarak gördüğüm en iyi seri. Fakat 4. oyun seride ki hikayeyi oldukça etkiledi ve evet daha güzelide yapılabilirdi scott ama bu da güzeldir. Bence serinin filminde bu FNAF 4'e büyük yer verilecek ve birçok gizem açıklancak gözler 2021'de :D filmde başarılar scott

FNAF 4 zaten bir kabus Terminator falan çocuk onu aklında öyle canlandırıyor yani

Geri
Yukarı